adcov.com

Kurs pierwszej pomocy CPR

Kurs pierwszej pomocy CPR


Pierwsza pomoc i resuscytacja krążeniowo-oddechowa (RKO) szkolenie może uratować życie, gdy właściwie realizowane. Zajęcia CPR są podzielone na klasy dla dorosłych lub resuscytacji niemowląt, a także wspólnoty i zawodowych ratowników. Zarówno pierwszej pomocy i szkolenia CPR jest czasami konieczne dla opiekunek, ratowników, nauczycieli, personelu szpitala, policji i straży pożarnej. Wspólnota może podjąć szkolenie dla innych, zwłaszcza młodych matek i tych ze starszymi członkami rodziny w domu.

Kursy Offline Online vs.

CPR i pierwszej pomocy można nauczyć się w Internecie, ale jest spór co do ważności nauki tych umiejętności nie praktyczne, praktyczne aspekty klas. Dla tych, które są najbardziej prawdopodobne, aby korzystać z umiejętności lub które nigdy nie miały lekcje, kursy zalogowany są prawdopodobnie najlepiej (patrz Zasoby poniżej).

Struktura klasy

Generalnie struktura klasy składa się z teorii i praktyki nauczania anatomii, umiejętności i testowania dla certyfikaty. Wiele klas CPR także uczyć, jak korzystać z defibrylatora (AED).

Podstawy CPR

Kroki CPR wzywają do pomocy, oceny, oddychanie i masaż serca. W 2005 roku, American Heart Association zaleca stosunku 30: 2 (uciśnięć klatki piersiowej: oddechów) dla wszystkich, ale resuscytacji niemowląt. Heimlich manewr jest również nauczał.

Podstawy pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc ma na celu pomóc pomóc poszkodowanemu tylko o fachową pomoc do czasu można uzyskać. Pierwsza pomoc na ogół obejmuje zarządzanie sytuacji przepływ osób rannych i leczenie skaleczenia, oparzenia, ukąszenia i użądlenia.

CPR Fakty

Defibrylacja jest często jedyną rzeczą, która będzie się bić serce normalnie ponownie; dlatego wzywa pomocy lub uzyskania użycie AED jest uważany za najważniejszy krok w CPR.