adcov.com

Kurkumina Cancer Cure

Istnieje szereg związków, które wykazują obiecujące właściwości przeciwnowotworowe i kurkumina jest na górze na liście, a badania wykazały, że ma znaczną zdolność do ukierunkowania i zapobiega szereg nowotworów w całym ciele.

Rak

Cancer powstaje, gdy komórki mutacji nieoczekiwanie bez uszkodzenia przez układ immunologiczny. Mutacje te mogą występować bezładnie lub gdy komórki są wystawione na działanie czynników rakotwórczych, które są substancjami, które zwiększają ich prawdopodobieństwo zostania nowotworowych.

Kurkumina

Zgodnie z Linus Pauling Institute na Oregon State University, kurkumina jest głównym aktywnym związkiem w kurkumy przyprawy i jest głównie odpowiedzialne za jej właściwości przeciwnowotworowe. Oprócz tego, że jako przyprawa, kurkuma jest również stosowany w Indiach związku leczniczego.

Kurkumina i rak

Zgodnie z jednym z sierpnia 2008 badania wykonywane na cytokiny Research Laboratory na University of Texas MD Anderson Cancer Center, kurkumina ma zdolność do pracy jego działanie w stosunku do wielu różnych rodzajów nowotworów, w tym raka sutka, białaczki, chłoniaka, raka jajnika czerniak i raki przewodu żołądkowo-jelitowego i układu nerwowego.

Działanie kurkuminy

Kurkumina działa w celu zahamowania nowotworu na wiele sposobów. Według Linusa Paulinga Institute Kurkumina jest jednocześnie działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Działa on na celu wsparcie organizmu naturalną zdolność do eliminacji substancji, które są rakotwórcze, zwiększając liczbę "faza II" cząsteczek substancji rakotwórczych, które pomagają usunąć z organizmu.

Rozważania

Natomiast kurkumina obiecujący w leczeniu i profilaktyce raka nie jest wprost lekarstwa. W rzeczywistości, choć kurkuminy wykazuje pewne właściwości antynowotworowe, biodostępność substancji (ilość ciało może rzeczywiście korzystać z kwoty, która jest spożywana) jest dość słaba, ponieważ substancja jest hydrofobowy, co oznacza, że ​​nie rozpuszczają się w wodzie i W związku z tym trudniejsze dla ciała w użyciu.