adcov.com

Kukurydza Bag Wskazówki

Kukurydza Bag Wskazówki


Po podgrzaniu, worki kukurydzy oferują ulgę na bóle mięśni, bóle stawów i ciasnych brzuchach. Worki kukurydzy są prosto woreczek z tkaniny, zwykle bawełna, denim lub flaneli, pełen suszonych ziaren kukurydzy, ziół i olejków eterycznych. Lawenda, rozmaryn, goździki, a nawet suszone płatki róż pochodzą zalecany do głowy podczas kojących eukaliptusa i odmian mięty pomoc uspokoić mięśnie. Można również zamrozić worki kukurydzy do użycia na siniaki i ciepłej i zimnej terapii mięśni. Jedną z najlepszych rzeczy na temat worków kukurydzy to, że są bardzo łatwe do wykonania dla prawie bez kosztów. Możesz zrobić jeden w około godzinę.

Instrukcje

1 Mix 4 lub 5 filiżanek z suszonych ziaren kukurydzy 2 TSP. od każdego z suszonych ziół i 10 kropli każdego olejku planujesz używać. Jeśli chcesz używać tylko jednego zioła lub olejek, użyć 2 tbsps. pojedynczego zioła i 30 kropli olejku. Wymieszać z rąk, dopóki dokładnie połączone.

2 Umyj ręce i położyć się do poszewki bawełniane na czystej, płaskiej powierzchni. Mierzyć około 6 cali od dolnej części poszewkę i umieścić w nim sworznia. Przypiąć prostą linię na swojej poszewce i pokroić sprawę tuż nad szpilki.

3 Włącz dno poszewkę na lewą stronę i uszyć otwarcie w połowie drogi zamknięte tuż pod kołki, usuwając szpilki, jak przejść. Turn Case prawą stroną ponownie i wlej mieszankę z etapu 1 do tkaniny. Jeżeli mieszanina nie wypełnić tkaniny o ¾, wystarczy dodać szklankę lub dwie więcej suszonych kukurydzy.

4 Włącz otwarte krawędzie kieszeni wewnątrz i przypiąć otwarcie zamknięte. Uszyć otwarcie zamknięty z maszyny do szycia. Zagnieść i wstrząsnąć nowy worek kukurydzy, aby dokładnie wymieszać zawartość.

5 torbę kukurydzy podgrzać w kuchence mikrofalowej przez nie więcej niż dwie minuty. Pozostawić do ostygnięcia na około 45 sekund przed użyciem i używać go na ubranie. Aby korzystać z zimna, umieścić go w zamrażarce przez około 30 minut.