adcov.com

Kruche kości choroby u małych dzieci

Szpitalu Dziecięcym Boston raportów kruchego choroby kości, znane również jako osteogenezy wrodzoną (IO), odbywa się w jednym z 20000 do 60000 z żywych urodzeń.

Co to jest choroba kości kruche?

Dziecka Narodowe Centrum Medyczne, że OI jest dziedziczona i zidentyfikowane przez kości, które są rozkładane łatwo bez konkretnej przyczyny.

Przyczyny

Szpital Dziecięcy Boston donosi OI jest wada genetyczna, która powoduje niewystarczającą ilość kolagenu w tkance łącznej kości.

Rodzaje

Szpital dziecięcy z córek króla (CHKD) informuje, istnieją cztery typy OI. Jeden typ jest najbardziej popularna i najłagodniejsze formy. Typ Dwa często śmiertelne. Typ Trzy pokazuje deformacje kości. Typ Cztery pokazuje skrzywień kręgosłupa.

Diagnozowanie Brittle do kości

Inne niż kompletnego wywiadu i badania fizykalnego, plac Szpital Boston donosi procedur diagnostycznych i badań ucha, nosa i gardła do utraty słuchu pomoc zdiagnozować OI.

Leczenie

Według Krajowej Dziecięcej Centrum Medycznego, leczenie OI jest na podstawie czynników takich jak wiek, historia i typu OI. Celem jest, aby zapobiegać pęknięciom i pozwala dziecku działać normalnie, jak to możliwe.

Zarządzanie

CHKD informuje kierownictwo OI nie może być chirurgiczne lub chirurgiczne i nie chirurgiczne obejmują fizykoterapię, szelki i szyn lub operacji złamań, kłaniając się z kości lub problemy z sercem.