adcov.com

Krople do oczu Side Effects Visine

Krople do oczu Visine zwalnia z czerwonymi oczami. Substancja czynna działa Visine zwężenie naczyń krwionośnych w oku tak, aby oka wydaje się mniej czerwone. Najczęstszym skutkiem ubocznym Visine płonie po zakropleniu. Długotrwałe stosowanie z Visine może rzeczywiście spowodować oczy pojawiać się bardziej czerwone. Visine może powodować poważne problemy zdrowotne w przypadku spożycia.

Jak Visine Works

Chlorowodorek tetrahydrozoliny jest składnik aktywny w oryginalnym wzorze Visine spada. Gdy powoduje podrażnienie oczu, aby być czerwone, aktywny składnik Visine działa uciskać naczyń krwionośnych, dzięki czemu pojawiają się znowu białe oko.

Natychmiastowe skutki uboczne

Visine często powoduje szczypanie oczu po zakropleniu. Zmniejsza to również przepływ krwi i natlenianie na powierzchni oka, i w związku z tym nie należy stosować soczewek kontaktowych, które mają tendencję do zmniejszenia przepływu tlenu do oka same. Niektórzy użytkownicy Visine wystąpić przyspieszone bicie serca po zaszczepienie Visine oryginalną formułę.

Długoterminowe skutki uboczne

Visine oryginalna formuła nie jest wskazany do stosowania długoterminowego więcej niż kilka dni z rzędu. Jest tak, ponieważ stosowanie długoterminowych spowoduje naczyń krwionośnych oka rosnącej przyzwyczajeni do Visine i "odbicie zaczerwienienie" będą występować, dzięki czemu pojawiają oka znacznie bardziej czerwone chyba Visine tkwi. Tak więc, długotrwałe stosowanie z Visine oryginalnym wzorze będzie faktycznie twoje oczy wydają się bardziej czerwone. Długotrwałe stosowanie z Visine oryginalnym wzorze może uszkodzić powierzchnię oka.

Połknięcie Visine

Powszechny mit o Visine jest to, że powoduje biegunkę w przypadku połknięcia. To jest fałsz. Zamiast spożyciu Visine może powodować wiele poważnych problemów zdrowotnych, w tym wymioty, poważne obniżenie ciśnienia krwi i tętna, i śpiączki.

Red Eyes

Czerwone oczy mogą być oznaką większego problemu wewnątrz oka. Jeśli masz uporczywy czerwonych oczu, zobaczyć się z lekarzem okulistą.