adcov.com

Kroki, jak rysować Sneaker

Kroki, jak rysować Sneaker

Sneaker, lub buty tenisowe, jest przedmiotem martwa idealny dla artysty tylko zaczyna praktyka. Linie wymagane rysować sneaker są proste, i kilka szczegółów łatwe, można narysować realistyczne sneaker dla praktyki martwej lub jako część większego rysunku.

Instrukcje

• Wyciągnąć linią zaczynającą się na prawej stronie papieru. Kąt linii się ku górze papieru, wijąca się nieco do tworzenia kąpieli u góry, gdzie stopy popadną w sneaker. Linii ustawionej pod kątem jest w górnej części sneaker. Długość, co możesz zrobić, to zależy od tego, jak duże ma sneaker się.

• Narysować pionową linię rozciągającą się w kierunku dolnej części strony tworząc z tyłu sneaker. Narysuj poziomą linię od końca z tyłu buta, który rozciąga się do lewej krawędzi papieru. Końca tej linii, nawet z punktu, gdzie zaczął rysunek górnej części sneaker. Dodaj drugi wiersz pod tym jednym, rozszerzając ją na całej długości pierwszego wiersza. Połączyć dwie linie tworzą dolnej podeszwy sneaker.

• Przedłużenie linii dołu w górę krzywej do łączenia na dole buty tenisowe z górnej części. To daje pełny kształt sneaker.

• Wyciągnąć butów ciągów na sneaker. Komponować każdego z tych shoestrings z dwóch krótkich linii, rozmieszczone tyle tylko szeroki przypominać Sznurowadło. Rysować linie, więc one zwisają po stronie sneaker. Narysuj niewielki okrąg wokół każdej struny do oczka.