adcov.com

Kroki do prawidłowego mycia rąk z AMH

Kroki do prawidłowego mycia rąk z AMH


Mycie rąk z antybakteryjne do mycia rąk (AMH) wiąże się z wykorzystaniem podstawowych i prawidłowej techniki mycia rąk przy użyciu przeciwbakteryjne pranie ręczne zamiast zwykłego mydła. Przeciwbakteryjnym mydło jest stosowany głównie przez techników laboratoryjnych i pracowników służby zdrowia, ale każdy może kupić i używać. Połączenie odpowiedniej techniki mycia rąk z antybakteryjną prania ręcznego zapewnia, że ​​wszystkie zarazki i bakterie na rękach są właściwie zabił, zmniejsza ryzyko choroby. Jest to szczególnie ważne w zimie, kiedy grypa i inne błędy mogą spowodować szkolne i utraconych dni pracy z powodu choroby.

Instrukcje

1 Włącz kranu i mokre dokładnie ręce wodą. Woda może być gorąca lub zimna.

2 Zastosuj przeciwbakteryjnego mydła do rąk.

3 Rub mydlił dłonie energicznie, aby utworzyć gęstą pianę.

4 Scrub ręce z antybakteryjną pianę, upewniając się, aby między palcami, pod spodem paznokci i grzbietach rąk. To kontynuować przez co najmniej 20 sekund.

5 Spłucz dokładnie ręce więcej bieżącą wodą z kranu.

6 Suche ręce wykorzystujące czysty ręcznik, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk. Możesz też wysuszyć ręce, jeśli czas na to pozwala.

Wskazówki:

  • Jeśli nie jesteś pewien, jak długo 20 sekund jest i nie mają zegar poręczne, spróbuj nucić lub śpiewać "Happy Birthday" dwa razy z rzędu. To zajmie Ci około 20 sekund.
  • Suszenie rąk pocierając je przed ubrania mogą być szybkie, ale może też zanegować wszystkie prace po prostu nie prawidłowo dezynfekcji rąk. Wszelkie bakterie lub zarazki na ubrania zostaną przeniesione do rąk, i nie będą już być czyste.