adcov.com

Krok po kroku Finaplix konwersji

Finaplix-H jest marka octan trenbolonu, hormonów steroidowych weterynaryjnego stosowanego przez hodowców bydła do wspierania szybkiego rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej u krów mięsnych. Chociaż Finaplix-H jest w postaci, która jest wstrzykiwany pod skórę krowiego za pomocą specjalnego pistoletu, jest możliwe przekształcenie Finaplix-H w roztworze, który można wstrzyknąć bezpośrednio do mięśni. Proces ten jest dość prosty i może być wykonane w ciągu około sześciu godzin.

Nabyć odpowiedni sprzęt

Przed rozpoczęciem procesu konwersji, upewnij się, że wszystkie urządzenia potrzebne. Aby przekonwertować Finaplix-H poprawnie, musisz pudełko pastylek Finaplix, USP klasy olej sezamowy, roztwór do rozpuszczania pastylek Finaplix, dwa 50 cm fiolki, zwieńczone korkiem 50cc fiolkę, jałowy, rurkę 10cc Push, dwóch 18 miernik x 1,5 cala igły i 0,045 filtr Whatman.

Strony internetowe dostawy Pet sprzedać Finaplix-H w 10- lub opakowaniach 100 dawek (przepis wspólny tutaj wzywa do ostatniej kwoty). Można kupić wszystkie fiolki, filtra i strzykawek z ustalonym naukowych firmy dostaw. Dodatkowo, niektóre strony internetowe sprzedają "zestaw konwersji", który zawiera wszystko, czego potrzebujesz z wyjątkiem Finaplix-H.

Stworzyć czysty i sterylny Workplace

Użyj izopropylowego alkoholem (95 procent), aby rozwiązanie wytrzeć wszystkie urządzenia, w tym szczycie korek-fiolki i przetrzeć miejsca pracy, łącznie z kuchenką.

Rozpocząć proces konwersji

W celu przekształcenia Finaplix-H, trzeba najpierw oddzielić octan trenbolonu granulek z obowiązujących środków chemicznych posiadających granulki razem. Aby to zrobić, rozdrobnić tabletki i następnie umieścić i roztwór rozpuszczający do jednej z fiolek na dwie godziny. Możesz poprawić ten proces podgrzewania wody w garnku i ustawienie fiolkę w wodzie.

Następnie dodać wszystkie, ale 5 ml oliwy sezamowej do mieszaniny rozpuszczając granulki rozwiązania i zmiażdżone, a pozwala na to nowa mieszanka siedzieć przez dwie godziny. Po tym czasie można zauważyć odległość między obowiązującymi chemikaliów i rozpuszczonego Finaplix-H.

Z rury 10cc push podlizywać mieszaniny oleju pellet. Uniknąć wyciągania materiałów wiążących do rury. Trzymaj jedną z igieł 18 G w górę gumowy korek sterylnej fiolki. Dołącz kolejny igieł 18 wzorcowych na końcu filtra Whatman, a następnie podłącz drugi koniec filtra Whatman do 10cc rury Push. Następnie wbić igłę przymocowaną do filtra Whatman przez gumowy sterylnej fiolki.

Stosując powolne, nawet ciśnienie popchnąć w dół na korek rury wypychania, zmuszając płyn przez filtr Whatmana i do sterylnej fiolki. To wysterylizować swój produkt końcowy. Po popychany cały roztwór osad oleju przez filtr Whatmana i do sterylnej fiolki dodać pozostałą 5 ml oleju sezamowego do rury push. Następnie naciśnij ten pozostały olej przez filtr Whatman i do sterylnej fiolce, tak aby usunąć wszystkie rozwiązania Finaplix-H z Whatman filtrować się.