adcov.com

Kot naturalny środek alergii

Kot naturalny środek alergii

Alergia na koty, które jest spowodowane przez glikoproteiny kot Fel d 1 od śliny, może prowadzić do objawów takich jak zatkanie nosa; kichanie; trudności w oddychaniu; czerwony, swędzenie, łzawienie oczu; świszczący oddech i kaszel. A tam jest nie sprawdzony lekarstwo na alergię na koty, istnieją sposoby, aby zmniejszyć skutki i cieszyć się twój kot znowu.

Leczenie objawów

Naturalne leki ziołowe są często niesprawdzone przez tyle klinicznych badań do zatwierdzenia przez FDA. Proszę skonsultować się z lekarzem przed dodaniem zioła do swojej diety. Eukaliptus jest stosowany w ziołolecznictwie przeziębienia i kaszel, oleje, liniments i klatki piersiowej rubs aby uspokoić Kaszel i leczeniu zatkanie nosa. Lucerna może pomóc świąd, Katar i kichanie alergicznego nieżytu nosa (katar sienny). Lukrecja korzeń był używany do pomocy przy kaszlu przez wiele lat, choć to może wpłynąć na wysokie ciśnienie krwi. Inne zioła, które zostały wymienione w jednym tchem, jak alergików są lobelia, pokrzywy, świetlik, horehound, kozieradka, papryka, owoce dzikiej róży, astragalus, irlandzki mech i dziewanny. Przy multiwitaminowy mogą również zapewnić, że nie jesteś niedobór wszelkie ważne układ odpornościowy obszary takie jak selen, witamina A i cynk.

Leczenie alergii

Ocet jabłkowy jest związana z wielu właściwości lecznicze, z których jeden jest jego ma możliwość leczenia alergii opracowany z ekspozycji wobec pieszczochy. To jest bogaty w różne witaminy, łagodzi ból gardła i, w formie kompres klatki piersiowej, można skrócić czas trwania przeziębienia. Immunoterapia jest koncepcją ujęcia alergii, które narazić pacjenta na czynniki powodujące alergie próbując je zdobyć nad ich objawy. To powinno być wykonywane tylko z pomocy lekarza. Istnieje kilka teoretycznych praktyk obejmujących energii uzdrowienie i kot alergie. Lekarz alternatywnych zdrowia będzie posiadać fiolki zawierającej alergen przedmiotowe, dostosowując punkty akupunktury. Jest to próba usunąć wrażliwości pacjenta oraz do przywrócenia równowagi w dziedzinie energii pacjenta.

Dom ziemi zasad

Zawsze należy myć ręce po obsługi kota i nie dotykaj twarzy lub oczu. Utrzymywać twój kot ogranicza się do niektórych obszarów w domu i zapewnienia, że nie idzie do sypialni, a zwłaszcza nie na łóżku. Korzystać z materiałów odpornych na działanie alergenu na kanapie i łóżko. Mieć kogoś, kto nie jest uczulony kąpać i szambelan królewski twój kot co tydzień. Za pomocą próżni i oczyszczacz powietrza z wysokiej wydajności powietrza (HEPA) filtry usunąć sierść kota z powietrza.