adcov.com

Koszty ubezpieczenia zdrowotnego nie mając rocznie w porównaniu ubezpieczonych

Dla wielu Amerykanów, którzy nie są automatycznie otrzymują ubezpieczenie zdrowotne przez pracodawcę, decyzja, czy wykupić ubezpieczenie prywatne lub przejść bez ubezpieczenia może być trudne równowaga pomiędzy krótko- i długoterminowe ryzyko finansowe i zdrowotne. Podczas gdy koszty opieki z lub bez ubezpieczenia różni się znacznie od jednej osoby do drugiej, zrozumienia jej kosztów jest pierwszym krokiem do tworzenia dobra decyzja.

Koszty ubezpieczenia

Koszt posiadające ubezpieczenie zdrowotne obejmuje zarówno koszty zakupu polityki, a także obniżone ceny polis płacić za opiekę medyczną. Wysokie ujemne plany dla osób prywatnych i planów pracodawcy sponsorowane mogą kosztować zaledwie kilkaset dolarów miesięcznie. Jednakże, w przypadku dużej planu odliczeniu, ubezpieczający może być odpowiedzialny za kilka tysięcy dolarów, zanim ubezpieczenia przyczynia nic do kosztów opieki. Nawet wtedy, gdy plan ma niższą odliczeniu, ubezpieczający może być odpowiedzialny za dopłat na wizyty u lekarza i recepty, które można dodać dla osób, które mają chroniczne schorzenia.

Zagrożenia dla nieubezpieczonych

Osoby nieubezpieczone będą tylko zaoszczędzić pieniądze poprzez powyższego ubezpieczenia, jeśli potrzebują opieki, który kosztuje mniej niż to, co oni zapłacili składek i dopłat, w połączeniu. Oznacza to, że młodzi, zdrowi ludzie, którzy nigdy nie doświadczyli wypadków lub poważnych chorób pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Większość ludzi, którzy stają się chore lub potrzebują leczenia uratuje poprzez ubezpieczenia. Docelowo będzie bez ubezpieczenia zdrowotnego jest ryzyko. Według OverseasHealth.com, bez ubezpieczenia można spodziewać się aż do 3.000 dolarów za wizyty pogotowie, więcej niż 6000 dolarów za dzień, za pobyt w szpitalu i do 200000 dolarów na przeszczep narządów ratujących życie.

Długoterminowych kosztów

Z biegiem czasu, nie mając ubezpieczenia zdrowotnego może prowadzić do dodatkowych kosztów, które są trudne do zmierzenia. Na przykład, bez dostępu do niskich checkups współpłacenia, osoby nieubezpieczone mogą łatwiej rozwijać poważne problemy zdrowotne, które są bardziej kosztowne w leczeniu bez korzyści wczesnego wykrywania. Brak dostępu do przystępnych leków może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w przyszłości, że odpowiednie ubezpieczenie mógł zapobiec.

Koszty dla innych

Innym koszty związane z nie mając ubezpieczenia zdrowotnego jest koszt innych, w tym rodzin i rządów. Rodzice mogą czuć się zobowiązany do zapłaty za leczenie młodego człowieka, lub dorosłe dzieci mogą skończyć się opieki nad chorym rodzicem, który brakuje ubezpieczenia na opłacenie opieki szpitalnej lub pracownika opieki zdrowotnej w domu. Rządy wydają duże pieniądze dofinansowanie opieki zdrowotnej dla nieubezpieczonych. Zgodnie z 2003 streszczenia ze stanu Maryland, więcej niż 450.000.000 dolarów idzie do opieki zdrowotnej dla nieubezpieczonych każdego roku, natomiast szpitale stracić około 300 milionów dolarów rocznie w ramach rekompensaty. Stan ocenia całkowity wpływ gospodarczy nieubezpieczonych z prędkością do 3,7 miliard dolarów rocznie.