adcov.com

Koszerna Witaminy dla dzieci

Mimo, że wiele osób uważa, że ​​wszystkie witaminy są naturalnie koszerne - po wszystkim, co może być w nich - Prawda jest taka, że ​​wielu witamin nie są. Dodatki te często pochodzi ze zwierząt lub owady występujące w witaminy i te witaminy nie uważa kosher wcale. Witaminy, które zawierają żelatynę, która jest zwykle wykonane z obrabianych części zwierząt, są wspólne. Jeśli szukasz witamin koszerne dzieci, wciąż kilka marek do wyboru.

Freeda Vitalets

Freeda jest jednym z najbardziej popularnych marek koszernych witamin. Firma szczyci się tym, że jej produkty nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Freeda Vitalets są witaminy dla dzieci. Mimo, że dzieci w wieku czterech lat powinny przyjąć tylko jedną tabletkę na dobę, dzieci w wieku czterech i powinna przyjąć dwie tabletki dla maksymalnej skuteczności. Te tabletki są w czterech smakach: malinowym, pomarańczowym, chleb świętojański i unflavored.

MaxiHealth żucia Kiddivite

MaxiHealth żucia Kiddivites smaku truskawki są suplementy witaminy żucia. Mimo, że to kilka witamin, które nie inne dodatki, takie jak biotyna, bioflawanoidów, przeciwutleniacze i naturalnie występujących karoteny, zawiera również kilka możliwych alergenów. Dzieci, które są uczuleni lub wrażliwe na soi lub żelatyna z ryb, nie powinni przyjmować tego produktu. (Chociaż żelatyna nie jest zwykle uważana kosher tego typu żelatyna rybia jest dopuszczony do koszerne eksploatacji). Dzieci powinny jeden Kiddivite codziennie dla maksymalnego efektu.

Tri-Vi-Sol

Niemowlęta i małe dzieci, które są zbyt młode na żucia lub połykania suplementów może Tri-VI-Sol, produkt wykonany przez Enfamil. Chociaż forumula niemowląt karmionych zazwyczaj nie potrzebują dodatkowych witamin, wielu lekarzy zaleca, że ​​niemowlęta karmione piersią przyjmować suplement jak Tri-VI-Sol, nawet jeśli są one tylko częściowo karmione piersią. Małe dzieci, które mogą być odsadzone powinny nadal Tri-VI-Sol. Dodatek ten jest wolny od żelaza, ale można też kupić wersję, która zawiera żelazo, jeśli to konieczne.