adcov.com

Kości Rozwój niemowląt

Kości Rozwój niemowląt


Organizm ludzki ma 206 kości, które pomagają nam się poruszać. Dzieci zaczynają rozwój kości w drugim trymestrze i nadal rozwija lat po urodzeniu. Utrzymanie dzieci zdrowe w czasie wzrostu i rozwoju kości zapewnia silny układ kostny dla życia.

Ramy czasowe

Zgodnie z Mayo Clinic, kości dziecka zacząć tworząc około 15 tygodniu od poczęcia. Przed 15 tygodniu, kości składają się z chrząstki i tkanki łącznej, a następnie rozpocząć proces kostnienia, lub tworząc do kości. Te kości są widoczne podczas ultradźwięków, które pozwalają lekarzom ustalić, czy są jakieś istniejące problemy z układu kostnego przed urodzeniem.

Znaczenie

Kościec dziecka jest w pełni ukształtowany przez tydzień 29 rozwoju płodu. Disney Rodzina mówi, że kości dziecka będą rosły do ​​końca ciąży, a także przez dorosłych. Kości dostosować do wzrostu organizmu i do złamań i łamie dziecko może znieść w dzieciństwie.

Liczba kości

Po urodzeniu, dziecko ma około 300 kości, które w końcu bezpiecznik i rosną razem, aby stworzyć w organizmie dorosłego 206 kości. Dla dzieci Zdrowie wskazuje, że niektóre kości niemowlaka wykonane są z miękkiej, elastycznej chrząstki, pozwalając jej być mniej skłonne do przerw kości gdy uczy się przewrócić, indeksowanie i chodzić. Wyjaśnia to wspólne powiedzenie, że dzieci są wykonane z gumy.

Formacja czaszki

Dzieci rodzą się z pomieszczeń lub szwów czaszkowych, w ich czaszki, co pozwala głowę do formy podczas narodzin dla łatwiejszego porodu. Według Health Central, przestrzenie te pozwalają głowa dziecka przesunąć do kształtu podłużnego spowodowane z naciskiem głowy pierwszego porodu. Luki w czaszce pomieścić również płyn, który może zebrać pod skórę głowy dziecka w czasie porodu i pozwalają mózg rośnie. Przestrzenie w końcu stapiają się razem w ciągu kilku tygodni, tworząc kompletną czaszkę.

Wapń

Ponieważ dziecko rośnie jej kości rozpoczyna zwapnieniu z dodatkiem wapnia i witaminy D, że otrzymuje od mleka matki lub poprzez wzorze niemowląt potem przez mleko. Starsze dzieci mogą wystąpić bóle w kości rośnie zaczynają rosnąć i dostosować, spowodowana przez mięśnie próbują dogonić do szybko rosnących kości.