adcov.com

Kości idealna kości słoniowej rzeźba narzędzia

Kości idealna kości słoniowej rzeźba narzędzia

Kości Słoniowej, który jest materiałem zębiny z kłów zwierząt, takich jak słonie i narwhals, jest materiałem złamanej bieli z gęstą ziarna, która pozwala na bardzo subtelne rzeźba. Choć kości słoniowej słoń jest nielegalne, czasami jest możliwość zakupu innych typów. W przeciwnym razie kości ma takie same właściwości jak kość słoniowa, choć z chropowatych ziarna i często jest używany zamiast. Kości Słoniowej i kości rzeźba używa wielu z tych samych narzędzi jako detal rzeźbienia w drewnie.

Brzeszczoty do wyrzynarek i ostrza

Brzeszczoty do wyrzynarek jest mała Piła z ostrzem naprężona. Ostrza z 16 lub 18 zębów na cal są najlepsze dla kości słoniowej i kości rzeźba i są zazwyczaj dostępne za pośrednictwem firmy zajmujące się dostarczaniem jubilera.

Pliki

Pliki są narzędzia z chropowate powierzchnie wykorzystywane do grind dół obiektu kształtowana. Kości Słoniowej i kości są trudnych materiałów, dlatego najlepiej mieć najgrubszego plików możliwe w różnych rozmiarach, zarówno płaskie i okrągłe.

Rylce

Rylce są małe dłuta wykonane z wysokiej jakości stali. Służą one do cięcia wzorów na kości słoniowej lub kości. Jakości Dłuto sprawia, że dużo różnica w stosunku do jakości rzeźba, więc najlepiej jest zasięgnąć opinii innych rzemieślników pracujących z kości słoniowej i kości przed zakupem zestawu.

Skórzany worek ryżu

Skórzana torba pełna suchy ryż zapewnia firma, podtrzymujące powierzchni do rzeźbienia karabinów są rzeźbione. To jest lepsze niż przy użyciu imadło do przechowywania rzeźba, jako vice ryzyko pęknięcia to.

Papier ścierny

Kilka klas z mokrym i suchym papierem ściernym, z grubej grzywny, będą używane przez kurs polerowania wszelkich kości lub kości słoniowej rzeźba projektu. Gruby papier eliminuje narzędzie rysy, a drobniejsze klas buff rzeźba aż świeci.

Wiertła

Jak z drewna, kości słoniowej i kości może być wiercone. Jest to przydatne, jeśli carver chce umieścić otwór przez kawałek lub Wykopać dół do niego.

Tokarki

Kości Słoniowej i kości są wystarczająco silne, włączyłem pracy i może być zestaw na tokarce. Pozwala to rzeźbiarz spin kawałek kości słoniowej lub kości i pokroić na kształt z małych dłuta.

Zasilany rzeźba zadziorów

Obracanie ścierne porady, które przywiązują do wiertarki może służyć do kształtu kości słoniowej i kości, a do czyszczenia szpiku z kości wnętrza.