adcov.com

Korzystanie z miodem jako lek zmniejszający przekrwienie

Miód jest nie tylko do herbaty lub tosty już. Jak się okazuje, miód ma wiele cech, które czynią go bardzo przydatne. W rzeczywistości, to jest jedną z najbardziej skutecznych środków naturalnych świecie przez długi czas. W szczególności, miód służy jako doskonały leki obkurczające błonę śluzową.

Instrukcje

1 Upewnij się, że nie masz alergii miodu. Miód może być niebezpieczne dla każdego, kto jest uczulony na to.

2 Użyj ciemne miody. Według raportu ABC News, miód działa jako lek zmniejszający przekrwienie i kaszel tłumiące. (Patrz referencje). Ciemniejsze miody, takie jak miód gryczany, zawierają więcej przeciwutleniaczy. Podczas gdy niektóre korzyści można uzyskać bez względu na miód używasz, ciemniejsze miody są lepsze jako substancje lecznicze.

3 Użyj tylko łyżeczka. Weź, ile potrzeba, tak jak każdy inny rodzaj kaszel masz.

4 Wymieszać z gorącą herbatą. Herbata także stosowane jako naturalny środek i numer herbat na rynku są zaprojektowane dla wygody gardła. Mieszanie jednego z tych herbat z łyżką ciemnego miodu jest idealny dla rozładowanie.

5 Łaźnia go. Zagotuj mały garnek z wodą. Choć czyraki, dodać łyżkę miodu do niego. Połóż głowę nad parą, na tyle daleko, aby nie sparzyć, ale wystarczająco blisko, aby skorzystać z parującą wodą miodu. Umieść mały ręcznik na głowę i głęboko oddychać przez nos.

Wskazówki:

  • Należy uważać, aby nie brać zbyt dużo miodu przed snem, jak cukier może prowadzić do nadmiaru energii.