adcov.com

Korzystanie Kolor zadośćuczynienie choroby morskiej

Korzystanie Kolor zadośćuczynienie choroby morskiej


Jest dobrze udokumentowane, że kolory mogą wpływać na nastroje ludzi. Na przykład, zielone mówi się, uspokojenie. Niedawno naukowcy odkryli, że kolory mogą również pomóc ludziom z chorobą morską. W naszym dzisiejszym świecie świadomości zdrowia wielu ludzi próbuje środków, które nie obejmują wprowadzenie substancji chemicznych do ich ciał. Terapia kolorami oferuje sposób na pokonanie choroby lokomocyjnej, nie martwiąc się o skutki uboczne leków.

Choroba morska

Choroba morska jest formą choroby lokomocyjnej. Występuje, gdy mózg odbiera sygnały z ucha wewnętrznego i oczy mówiąc, że ciało jest w ruchu. Kiedy te sygnały nie pasują, możesz zacząć odczuwać mdłości i / lub wyrwać się zimnym potem. Ludzie z ciężką chorobą morską często zawroty głowy i wymioty.

Żółty

Według Brigitte Mars, terapeuta kolorów, żółty jest ciepły kolor, który pomaga zwalczać chorobę lokomocyjną. Stymuluje nerwy i wraz z chorobą morską, ale również pomaga ludziom "alergie, zapalenie stawów, astma, kaszel, zaparcia, depresja, cukrzyca, egzema, kamienie żółciowe, gazu, przepukliny rozworu przełykowego, niedoczynność tarczycy, niestrawność, limfatycznego zatory, choroby lokomocyjnej i otyłości, "mówi Mars.

Kolor

National Center for Biotechnology Information przeprowadziła badania, w jaki sposób kolor wpływa na objawy choroby lokomocyjnej. Uczestnicy badania, którzy oglądali obracający się walec z wzorzystej wnętrz doświadczonego choroby lokomocyjnej. Ci ludzie zachorował najszybciej, z bóle i zawroty głowy, gdy wnętrze cylindra miała biały, czerwony, żółty, czarny, zielony i niebieskie pasy. Uczestnicy doświadczyli mniej objawów, kiedy cylinder miał czarne i białe paski lub szare paski. Naukowcy postawili hipotezę, że oczy wyczuć osoba jest w bezruchu, bo czarny, biały i szary są "Wspólną cechą środowiska stacjonarnego." Uważają, że dodanie barwnika do wnętrza cylindra zwiększa różnicę pomiędzy sygnałów przez oczy i ucha środkowego, powodując, że nie dało się i powoduje choroby lokomocyjnej.