adcov.com

Korzyści zdrowotne wynikające z Rooibos Tea

Korzyści zdrowotne wynikające z Rooibos Tea


Herbata Rooibos, znany również jako krzew herbaty lub redbush herbaty, jest uprawiana w Afryce Południowej. Herbata staje się jego kolor czerwonawy z procesu jego liści jest siekany, a następnie opuszczony na słońcu wysuszyć do utleniania i poprawić smak. To jest pyszne podawane z mlekiem i cukrem, ale można również zjeść zwykły jej słodki i orzechowy posmak. To stało się bardzo popularne w ostatnich latach i może być podawane na ciepło lub na zimno. Istnieje wiele korzyści zdrowotne wynikające z picia herbatę rooibos.

Bogata w przeciwutleniacze

Rooibos herbata jest bogata w przeciwutleniacze. Według Chrisa Casson w Tea Muse numerze z maja 2004 r, rooibos ma wiele flavinoids, które są wolne rodniki przeciwutleniacze bojowe. Pomagają chronić organizm przed uszkodzeniem komórek i zapobiegać poważnej choroby, takie jak choroby serca i niektórych rodzajów raka.

Kofeina Bezpłatne

W odróżnieniu od innych herbat, ten jest naturalnie kofeina darmo. Ludzie mogą pić herbatę przed snem, a nie ich sen zakłócony. Jest bezpieczny dla dzieci i kobiet w ciąży.

Niska zawartość kwasu

Herbata jest mniej kwaśna niż w innych herbat, ze względu na niskie poziomy taniny, co sprawia, że ​​łatwiej do picia dla osób z chorobą refluksu kwasem.

Zdrowych kości

Zgodnie z Psychology Today (marzec 2001), rooibos ma wysoką zawartość polifenoli, które są związane z utrzymaniem większą gęstość kości i zapobieganiu zapalenia stawów.

Alergia Fighter

Rooibos stwierdzono, aby pomóc uspokoić alergie i uspokoić niepokój żołądka z powodu jego anty-kurczowego komponentów.

Dobre dla skóry

Rooibos może być stosowany miejscowo w leczeniu chorób skóry, takich jak egzema. Zgodnie z Africantea.com jest wysoki w mineralne, takie jak potas, wapń, fluorek i cynku.