adcov.com

Korzyści zdrowotne wynikające z Kurkuma w proszku

Korzyści zdrowotne wynikające z Kurkuma w proszku


Korzyści zdrowotne kurkumy są znane od stuleci. Ostatnio naukowcy odkryli, jak kurkuma korzyści proszek zdrowia. Ekscytująca wiadomość, że kurkumina, główny składnik kurkumy, ma prawdziwe możliwości bojowe choroby powinny prowadzić do rozwoju silniejszych związków kurkuminy, które mogą pomóc zwalczać wiele chorób. Ostatnio naukowcy odkryli, jak kurkumina w kurkumy zachowuje na poziomie komórkowym, aby zapewnić korzyści zdrowotne - informacje, które nie wcześniej znane.

Historia

Kurkuma jest powszechnie stosowany jako przyprawa w Azji Południowej receptur. Kurkuma korzyści dla zdrowia także zastosowanie jako tonik do różnych schorzeń, które obejmują proces gojenia ran, wspomagając zaburzenia trawienia, a przeciwzapalnym jak i przeciw-bakteryjnym.

Korzyści

Odkrycie korzyści zdrowotnych kurkuma jest tylko dobre wieści. Rozwijające się związki choroby w przypadku pożaru z natury może wyeliminować szkodliwe skutki uboczne, które pochodzą z syntetycznych środków farmakologicznych. Naturalne entuzjastów zdrowia już odkrył jak kurkuma może prowadzić do lepszego zdrowia.

Potencjał

Naukowcy badali korzyści zdrowotne kurkumy od lat, odkrywają, że kurkumina znaleźć w kurkumy wzmacnia odporność i zmniejsza cytokin (marker stanu zapalnego) poziom w organizmie. Wyniki badań sprawiają, kurkumy atrakcyjne do stosowania w szerokiej gamie chorób, w tym chorób serca, zapobiegania chorobie Alzheimera, cukrzycy i raka. Nowsze badania wykazują, że kurkumina w kurkumy wchodzi do komórki organizmu i "indukuje odcinkowego zamawianie w błonie", działając jak środek farmaceutyczny.

Cechy

Kurkuma kremy, okłady, herbaty i mleka splecione z kurkumy w proszku może być stosowany do leczenia. Kurkuma kapsułki można również nabyć wykorzystać korzyści zdrowotnych kurkumy kurkuminy w proszku.

Ostrzeżenie

Jest bezpieczny w użyciu kurkumy w proszku dla swoich potencjalnych korzyści zdrowotnych. Wysokie spożycie kurkumy może spowodować rozstrój żołądka. Nie ma innych objawów chorobowych stwierdzono podczas korzystania kurkumy skorzystać zdrowia. Opowiedz się z lekarzem, jeśli używasz suplementy kurkumy.