adcov.com

Korzyści zdrowotne wynikające z Hot Air Popcorn

Korzyści zdrowotne wynikające z Hot Air Popcorn


Gorące powietrze dotyczy popcorn popcorn jądra, które pojawiło przy użyciu maszyny do gorącego powietrza, a nie przez prażenie lub w kuchence mikrofalowej. Metoda ta pozwala na jądra pop bez dodawania konserwantów i przypraw, które zmniejszają korzyści zdrowotne popcorn. Gdy jadłem sam, popcorn ma wiele korzyści, takich jak zdrowe witaminy, białka, błonnika i minerałów.

Niezbędnych składników odżywczych

Popcorn jest wielkim przekąskę z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że zawiera ponad 40 różnych składników odżywczych, które są zalecane przez lekarzy do spożycia codziennie. Popcorn, jak ziarno, zawiera więcej białka niż inne pełnego ziarna. Zewnętrzne warstwy prażonej kukurydzy, w tym kadłubie, jest dobrym źródłem białka, żelaza i fosforu. Popcorn zawiera więcej żelaza niż szpinak treści lub jaj. Ma też więcej fosforu i błonnika niż pieczone frytki lub precle.

Zdrowe przekąski

American Dental Association wymienia popcorn jako zalecanego bez cukru przekąskę. Na liście ADA, popcorn jest w rankingu obok popularnych produktów spożywczych, takich jak dieta, orzechy, jogurt i selera. Popcorn jest cukru i tłuszczu przekąska, która jest wolna również niskokaloryczna. Unbuttered, solone popcorn zawiera od 25 do 55 kalorii na porcję. (Jedna porcja popcorn jest uważany między 1/2 i 1 filiżanka pojawiło popcorn.) Popcorn jest również wymieniona w American Diabetes Association jako możliwy substytut skrobi na ich kontrolowane diety ze względu na jego wysoką zawartość błonnika, bez cukru.

Trawienie

Popcorn jest źródłem błonnika, który pozwala, aby pomóc ciała w procesie trawienia. Błonnik pomaga rozbić żywności i przenieść go przez naszych jelitach. Popcorn jest uważany błonnik, niezbędne włókna zachęcić trawienie. Bo popcorn jest dobrym źródłem błonnika, żelaza i białka, a także pomaga organizmowi w trawieniu a jednocześnie niskokaloryczna, American Diabetes Association pozwala na wymianę chleba na porcję popcornu na jej w diecie odchudzającej.