adcov.com

Korzyści zdrowotne wynikające z herbaty Darjeeling

Gdy większość ludzi myśli o korzyściach dla zdrowia i herbaty, zielona herbata zazwyczaj przychodzi do głowy. Nie było ciężkie koncentracja na marketing zielonej herbaty i jej właściwości przeciwutleniające w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak, czarny, a nawet biała herbata oferują podobne korzyści dla zdrowia. Zielony jest po prostu nieco wyższa w przeciwutleniacze (lub flavinoids), ponieważ jest mniej obróbce, innej niż jego czarno-białe odpowiedniki. Jednak, czarna herbata nadal oferuje wiele korzyści dla zdrowia, a herbata Darjeeling jest często nazywany "szampana z czarnej herbaty."

Badania Zdrowia świadczeń

Liczne badania zostały wykonane na temat korzyści zdrowotnych czarnej herbaty. Pace University w Nowym Jorku, że jedno badanie przeprowadzono czarnych herbat objawionej pomóc wyeliminować usta jak wirusy opryszczki. Pomaga również zapobiegać biegunka, zapalenie płuc, infekcje skóry i zapalenie pęcherza. Związki w postaci czarnej herbaty są nazywane "wyłączenie tych wirusów". W innym badaniu wydany przez Rutgers University w New Jersey poinformował, że czarna herbata zapobiega żołądka, na twarz, piersi i raka jelita grubego. W ramach właściwości herbaty powolnego wzrostu raka.

Związek TF-2

Związek o nazwie TF-2 jest jednym z głównych powodów, że Darjeeling czarna herbata jest zdrowa. Związek ten powoduje śmierć komórek nowotworowych w całości, zachowując nienaruszone normalne, zdrowe komórki. TF-2 odnotowano również w celu zmniejszenia stanu zapalnego do warunków, takich jak zapalenie stawów i pomaga zapobiegać atakom serca i udarów mózgu.

Ulepszona funkcja naczyń krwionośnych

Inne badania przeprowadzone przez Boston University School of Medicine objęto grupę pacjentów, którzy byli skłonni do zawałów serca i udarów mózgu. Zostały one podzielone na dwie kategorie. Badanie trwało przez okres 1 miesiąca. Połowa pacjentów podawano wodę, a połowa pacjentów podawano czarną herbatę. Po 1 miesiącu, grupa czarnych pijących herbatę wykazały 50-procentowy poprawę funkcji naczyń krwionośnych.

Inne korzyści zdrowotne

Czarna herbata okazała się również skuteczna w zapobieganiu próchnicy zębów, obniżenie poziomu cholesterolu, co skóra wygląda młodziej i spalanie tłuszczu. Chociaż dalsze badania muszą być wykonane do tej pory badania, które zostały przeprowadzone na korzyści zdrowotnych czarnej herbaty były pozytywne.

Pobierz Korzyści Maksymalne Zdrowia z herbaty Darjeeling

W celu uzyskania maksymalnych korzyści dla zdrowia z czarnej herbaty Darjeeling, zaleca się, aby nie dodawać pijących mleko. Mleko ma tendencję do zmniejszenia korzyści zdrowotne wynikające z czarnej herbaty. Tak, pije ją prosto jest najlepszy. Dodając trochę cytryny do smaku dodatkowego jest w porządku. Liczba kubków, że ludzie powinni pić zakresy. Wszystko zależy od tego, co chce się osiągnąć. Do chorób serca, średnia kwota jest jedną filiżankę dziennie, ale może dochodzić nawet do trzech filiżanek dziennie. Skontaktuj się z dietetykiem lub zielarza o określonej ilości zalecanej dla konkretnych warunków.