adcov.com

Korzyści zdrowotne wynikające z Fish Oil Tablets

Nawet jeśli nie jeść ryby, nadal można czerpać korzyści zdrowotne biorąc suplementów oleju rybnego. Olej z ryb tabletki zawierają dwa kwasy tłuszczowe stosowane przez organizm, zwany kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA), które zapewniają korzyści, w tym zmniejszenie objawów niektórych chorób przewlekłych i ochrony zdrowia Twoich narządów wewnętrznych. Rozważ te informacje z National Library of Medicine oraz University of Maryland Medical Center na temat korzyści zdrowotnych tabletki oleju z ryb.

Rozwój płodu

Jeśli wziąć tabletki oleju z ryb, podczas gdy jesteś w ciąży, twoje dziecko może korzystać z lepszego rozwoju mózgu i wzroku.

Skóra

Swędzenie i łuszczenie się z suchego lub stanie zapalnym skóry spowodowane przez warunki pogodowe, egzema i zapalenie skóry może być zmniejszona poprzez tabletki oleju z ryb.

Serce

Suplementy z oleju z ryb mogą korzystać serca poprzez obniżenie ciśnienia krwi i zwiększenie poziomu dobrego cholesterolu.

Wytrzymałość kości

Twoje kości mogą stać się silniejsze i mniej podatne na osteoporozę, jeśli wziąć tabletki oleju z ryb, zwłaszcza dla kobiet, które osiągnęły menopauzy.

Ból

Tabletki oleju z ryb może zmniejszyć stan zapalny stawów powstających w zapaleniu stawów, zmniejszając ból i dyskomfort.

Zdrowie psychiczne

Biorąc tabletki oleju z ryb może pomóc zmniejszyć objawy depresji, drażliwość i uczucie zmęczenia.