adcov.com

Korzyści z L-glutation

L-glutation jest silnym antyoksydantem rozpuszczalne w wodzie, które zwykle znajdują się w wątrobie. Jego głównym zadaniem jest zwalczanie wolnych rodników, które mogą powodować przedwczesne starzenie się, a nawet raka. L-Glutation ma wiele korzyści, które głównie odnoszą się do powstrzymania choroby.

Fakty

L-glutation jest związany z wieloma korzyściami dla zdrowia, ponieważ jest ona związana z syntezą białek. Tak więc, może to pomóc w zakresie naprawy i odnowy ciała. Oprócz tego, pomaga w metabolizmie toksyny, takie jak czynniki rakotwórcze. Niedobór L-glutation może prowadzić do starzenia się objawy, takie jak zwyrodnienie mięśni, jak również problemów w wątrobie. Tej substancji można znaleźć w owocach i warzywach. Na przykład, pomidory, pomarańcze, szpinak i arbuzy zawierają L-glutation. Jednak ilość L-glutation może być osłabiona, jeśli jedzenie jest gotowane lub przetworzone.

Ochrona

L-Glutation ma zdolność do pobudzenia układu odpornościowego. To dlatego, że limfocyty - które są komórki, które są odpowiedzialne za czynności układu immunologicznego - potrzeba L-glutation do pracy i replikacji. Ciało jest wtedy bardziej wyposażone do walki z chorobami. Oprócz tego, L-glutation może zapobiegać utlenianiu tłuszczów oraz cholesteroli, które znajdują się w krwiobiegu. Zatem, ryzyko powstawania blaszki miażdżycowej w tętnicach jest zminimalizowane. Jest to znacząca korzyść, ponieważ zatykanie arterii może spowodować udary i choroby serca.

Rak

L-glutation ma zdolność ochrony przed niektórych form raka, takich jak te znalezione w piersi, płuc i prostaty. W badaniu 2004 przeprowadzonych przez American Association for Cancer Research, stwierdzono, że wysokie poziomy cysteiny w osoczu krwi może zmniejszyć ryzyko wystąpienia raka sutka. Cysteina jest jednym z trzech aminokwasów, które wytwarzają L-glutation. W rzeczywistości, L-glutation, może zwiększać skuteczność leczenia raka, takie jak chemioterapia i radioterapia.

Anti-Aging

L-glutationowa można stosować w celu zmniejszenia skutków starzenia. Ta konkretna substancja posiada zdolność do ochrony przed stresem oksydacyjnym. Stres oksydacyjny wyniki, gdy jest zaburzenie równowagi między wolnymi rodnikami, które są tworzone, gdy jest stosowany tlen i zdolność organizmu do ich detoksyfikacji. W rezultacie, korpus ma tendencję do łatwiejszego ścierania. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego skuteczność, L-glutation może być w połączeniu z kwasem askorbinowym lub witaminy C.

Detoksykacja

Wątroba i nerki są organy życiowe znane z funkcji detoksykacji. Są też miejsca, gdzie znajdują się najwyższe poziomy glutationu. Osoby wystawione na działanie toksyn są w regularnych odstępach, przy czym większość z tych toksyn pochodzących z otoczenia. L-glutation chroni je od działania na organizm w sposób przez szkodliwego że funkcje wątroby właściwie upewnić. Odbywa się to poprzez wiązanie się toksyn w organizmie, za pomocą enzymu o nazwie conjugase i opróżniać je.