adcov.com

Korzyści z 40 minut na bieżni

Korzyści z 40 minut na bieżni


Bieżnie stosowane jako te stacjonarne maszyny do Twojej siłowni, który pozwalał na oglądanie telewizji, jak można umieścić w swoim 30 minut ćwiczenia układu krążenia. Ale teraz lekarze polecam Ci w 40 minut ćwiczeń sercowo-trzy razy w tygodniu lub więcej, a można to zrobić na bieżni pod wodą lub nawet w swoim własnym biurku. Korzyści obejmują większą utratę masy ciała, mniejsze obciążenie stawów i poprawy zdrowia serca.

Zwiększona Odchudzanie

Czy używasz podwodny bieżni lub bieżni na ziemi, chodzenie przez 40 minut może spowodować w spalaniu między 80 i 100 kalorii dla każdego mile chodzić według WALK GZW Programu. Ocena ta opiera się na średniej 150-funt osoby. Będziesz doświadczenie większą lub mniejszą utratę masy ciała w zależności od poziomu sprawności i szybkości.

Policz kroki można podjąć w pierwszej minuty spaceru, aby określić, ile minut potrzeba na pokrycie 1 mila w tym tempie. Na przykład, 105 kroków na minutę wyniesie 1 mila jeśli pójdziesz w tym tempie przez 20 minut. Można pokryć 2 mil w czasie 40-minutowego spaceru na bieżni w tym tempie i potencjalnie stracić 200 kalorii.

Zmniejszenie obciążenia stawów i szanse Falling

Jeśli uraz lub jeśli cierpi na artretyzm, nie musisz rezygnować z ćwiczeń i chodzenie na bieżni. Możesz chodzić na podwodnej bieżni. Ten typ bieżni działa w celu zmniejszenia obciążenia stawów podczas wykonywania ćwiczeń, ponieważ woda w basenie sprawia, że ​​bardziej nieważkości, co zmniejsza obciążenia stawów.

Jeśli jesteś w wystarczająco dobrym zdrowiu, aby wykorzystać regularne bieżni, można nadal korzystać mniejsze obciążenia stawów na nim niż by się od chodzenia po powierzchni betonowych. Również są mniej skłonni do potknąć się na spacer, pies się ścigany przez sąsiada lub upadku. Szyny strony na bieżni pomóc uspokoić się, jeśli się zmęczony lub niesymetryczne, a nie masz tych, trzymać na regularnych nawierzchni. Ponadto, osoby otyłe, które w przeciwnym razie mogłyby mieć większe problemy z ćwiczeń obciążonych, łatwiej można wykonywać w wodzie.

Poprawy zdrowia serca

Konsekwentne ćwiczenie 40 minut dziennie, co najmniej trzy razy w tygodniu, w docelowym tętnie poprawia zdrowie serca, zgodnie z Cleveland Clinic. Bieżnie na ogół mają monitorów tętna na nich, co pozwala na monitorowanie, kiedy dostał swoje serca do właściwego poziomu dla wieku i sprawności, a widząc, że pozostaje on w tym zakresie przez 40 minut.

Ćwiczenia na bieżni poprawia układ krążenia ogólnej. Zmniejsza swoje czynniki ryzyka chorób serca, nawet jeśli dziedziczne czynnikiem chorób serca występuje. Bardziej efektywnie pomaga również pracę serca.