adcov.com

Korzyści i zagrożenia związane z Detox ultraszybkich

Korzyści i zagrożenia związane z Detox ultraszybkich


Ultra-szybki detox jest procedura stosowana do osób detoksykacji fizjologicznie uzależnionych od opiatów, takich jak heroina, w którym pacjentowi podaje się bloker opiatów, zazwyczaj gdy w znieczuleniu ogólnym. Zwolennicy twierdzą, że procedury łagodzi objawy odstawienia, które często mogą być poważne. Jednakże, obróbka pociąga za sobą szereg niebezpieczeństw.

Mniej bolesne

Zwolennicy ultra szybkiej detoksykacji twierdzą, że procedura sprawia, że ​​wycofanie się mniej bolesne dla tych, których ciała musi dostosować chemicznie do pozbawienia ich opiatów wyboru. Wycofanie opiatów często może powodować ból, nudności i intensywne łaknienie, co może spowodować nawrót choroby. Będąc pod znieczuleniem, pacjenci mogą spać przez jedne z najgorszych objawów, dzięki czemu łatwiej kopać lek.

Ból po przebudzeniu

Mimo, że reklamowany jako bezbolesny, ultra-szybkich pacjentów detox doświadczyć tylko ból, gdy są w znieczuleniu: kiedy się obudzą, ból często jest nadal obecny. Badanie przeprowadzone przez National Institute on Drug Abuse (NIDA), opublikowanym w "Journal of American Medical Association", okazało się, że po przebudzeniu się, pacjenci z ultra-szybkiej detoksykacji wystąpiły silne dolegliwości. Jeden z autorów badania, Eric Collins, MD, z Columbia University, stwierdził, że procedura moderowane ból tylko w czasie, w którym pacjent był pod znieczuleniem.

Komplikacje medyczne

Według badania NIDA, ultra-szybki detox zawiera również szereg potencjalnie niebezpiecznych powikłań zdrowotnych dla pacjentów. Na przykład, ciecz może gromadzić się w płucach; Choroba dwubiegunowa bazowe i może pogorszyć warunki na cukrzycę może być pogarsza. To sprawia, że ​​procedura wskazana dla pacjentów z niektórych poważnych zaburzeń psychicznych, cukrzycy, historii zapalenie płuc lub zapalenie wątroby, AIDS i choroby serca.

Ryzyko znieczulenia

Znieczulenie może stanowić poważne zagrożenie dla pacjentów, zwłaszcza gdy stosowany w dłuższym okresie czasu koniecznym do poddania ultra szybkiej detoksykacji. Według "USA Today", prawie 10% pacjentów w badaniu znieczulenia NIDA doznał zagrażających życiu zdarzeń, podczas gdy w znieczuleniu, mimo ścisłego przestrzegania procedur bezpieczeństwa.

Drogie

Według gazety "USA Today", ultra-szybki detox jest bardzo kosztowne, a niektóre ośrodki ładowania ponad 10.000 dolarów do procedury. Co więcej, firmy ubezpieczeniowe rzadko pokrywają się, co oznacza, że ​​pacjenci poddawani musiał zapłacić z własnej kieszeni. Biorąc pod uwagę bardzo szybki Detox nie okazał się bardziej skuteczny niż w innych sposobach, to nakłady środków mogą być lepiej wykorzystane w celu ułatwienia odzyskiwania, jak płacąc dodatkowego poradnictwo.