adcov.com

Korzyści Aloe Vera dla zdrowia

Korzyści Aloe Vera dla zdrowia


Aloes jest stosowany na całym świecie do leczenia różnych warunków wieków. Roślina jest powszechnie trzymane w kuchniach domowych, ponieważ jest znany ze swojej zdolności do szybkiego uspokojenia oparzeń i skaleczeń. Jest to roślina pustynia i łatwo mogą być uprawiane w pomieszczeniach. Aloe jest obecnie dostępny w żeli, sprayów, kremów, kapsułek, jak i cieczy.

Skóra Zdrowie

Aloes od dawna stosowane, aby uspokoić skórę. Roślina szybko pomaga złagodzić ból i swędzenie związane z oparzeniami, skaleczenia, owrzodzenia, pęcherze i ugryzienia. Aloes zawiera zarówno właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, a także składniki, które pomogą zachęcić regenerację komórek i uzdrowienie. Bogate w białka kolagenowe, aloe vera może być również stosowany jako środek nawilżający i może pomóc zapobiegać starzenia.

Wewnętrzna Zdrowie

Wiele osób dziwi się, że oprócz tego, że wciera się w skórę, aloes może być stosowany wewnętrznie. Aloes pomaga pomóc trawienie i działa jako środek przeczyszczający, gdy spożywane. Właściwości antybakteryjne pracy aloe jak naturalny dwukropek sprzątający. Aloes wewnętrznie jest również, że aby poprawić krążenie i pomoc w kości i stawów zdrowia.

Zdrowe zęby

Międzynarodowa Rada Aloe Science wykazały, że aloes może być stosowany w celu zmniejszenia bólu i obrzęku w jamie ustnej po operacjach jamy ustnej. Badania przeprowadzone przez radę również sugerują, że aloes może zmniejszyć ilość bakterii znajdujących się w ustach użytkowników protez. Aloes pomaga również złagodzić ból skaleczenia i rany w jamie ustnej.

Odchudzanie

Aloes jest bogaty w białka kolagenu. Białka są trudniejsze do strawienia niż wielu innych substancji, więc picie soku z aloesu dziennie może wymagać organizmowi zużywać więcej energii podczas procesu trawienia. Do właściwości przeczyszczające pomocy żywności soku z aloesu przechodzą przez jelita szybciej, co oznacza, korpus ma mniej czasu do wchłaniania pożywienia, jak przechodzi przez przewód pokarmowy. Aloes ma również właściwości detoksykacyjne i może pomóc usunąć metale ciężkie i inne zanieczyszczenia z organizmu podczas pomagać w metabolizmie organizmu węglowodanów i tłuszczów.

Bezpieczeństwo

Badanie przeprowadzone przez University of Texas Health Science Department Center Fizjologii wykazały, że szczury, który zażył aloes doświadczył wzrost 10-procentowy wzrost długości życia i miał mniejszą częstość występowania chorób, niż średnia w populacji szczurów. Szczury nie poniósł złe skutki z przyjmowaniem aloesu. U ludzi, aloe jest wiadomo, że powodują reakcje alergiczne u niektórych osób. Po spożyciu, aloes może powodować problemy z wątrobą i nudności. Te działania niepożądane są rzadkie i aloesu jest uważany za bezpieczny, jednak należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem dodatek soku z aloesu lub rutynowe.

Zwierzęta

Aloes jest często używany w medycynie weterynaryjnej. Aloes może być stosowany w leczeniu ran, koją podrażnioną skórę i czyste uszy u kotów, psów, koni i innych zwierząt domowych. Producenci mleka czasami uzupełnienie diety krów mlecznych z aloesu, aby stymulować produkcję mleka i poprawić ogólny stan zdrowia zwierzęcia. Aloe nigdy nie powinien być stosowany na zwierzę bez uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. Aloes jest czasami sformułowane inaczej lub rozmywać, gdy stosuje się do leczenia zwierząt.