adcov.com

Korekcja uszu Procedury

Są to części ludzkiego ucha, że ​​nadal załamań naukowców - małe części skomplikowanych wszystko działa razem z nami słuchu i równowagi. Dzięki postępowi w technologii komputerowej, jak również w chirurgii ucha sobie, okazja do zaoferowania zapoznaniu się z warunkami żyjących ucha zmieniających życie zostało zrealizowane.

Perlak i Guzy

Nowotwory mogą tworzyć wewnątrz lub za uchem. Guz, który rośnie w twojej głowie może rozprzestrzenić się do ucha środkowego lub wewnętrznego i zniszczyć równowagę i słuch. Nagły słuchu trudności, silny ból w uchu i zawroty głowy mogą być objawy nowotworu. CT skanuje lub obrazowanie w podczerwieni jest wykorzystywane w celu sprawdzenia guza. W zależności od lokalizacji guza, operacja może być niewielkie lub życia przerabianie. Operacja przy lub wokół ucha może mieć następujące ryzyka: głuchota, zawroty głowy i trwałe porażenie. Nieleczonych wzrost guza lub w uchu doprowadzi do głuchota, zawroty głowy, porażenia iw końcu do śmierci.

Narośla na raka skóry lub guzy na zewnątrz ucha są wspólne. Najbardziej mogą być łatwo usunięte, ale w pewnych okolicznościach połowa lub więcej ucha zewnętrznego jest usuwana.

Perlak jest łagodny wzrost, które zwykle zaczyna się w środku ucha. Jeśli Perlak nadal rośnie do ucha wewnętrznego to spowodować głuchotę. Objawy perlaka to słuchu i ponownie pojawiła się lub cuchnące absolutorium pochodzących z ucha. Niektóre cholesteatomas mogą być usuwane za pomocą prostej procedury kanału słuchowego. Inne wymagają procedury znanej jako mastoidectomy. Po mastoidectomy większość słyszalność w tym uchu nie ma. Jeśli Perlak jest pozostawione bez leczenia może rozwinąć się w mózgu i być śmiertelne.

Perforacje

Błona bębenkowa jest półprzezroczysty kawałek mięsa na końcu przewodu słuchowego potrzebnego, aby usłyszeć dźwięki. Może to spowodować uszkodzenie przedmiotu jest umieszczony zbyt głęboko w uchu przez nieleczoną lub urazu głowy. Małe otwory lub pęknięcia w błonie bębenkowej zwykle leczyć bez pomocy lekarskiej. Jeśli masz perforację, która nie jest uzdrowienie lub mają duże uszkodzenia błony bębenkowej może być skorygowany. Tympanoplasty jest procedurą chirurgiczną, która wykorzystuje przeszczepu skóry w celu rekonstrukcji bębenka. Skóra jest z za uchem i wykorzystywane do tworzenia nowego bębenka lub uszczelnić duży otwór. Tympanoplasties są rutynowo wykonywane z bardzo wysoką skuteczność.

Złogów wapnia

Za błony bębenkowej - w uchu środkowym - to trzy małe kości. Te kości kołysać się tam iz powrotem razem z nami rozprawy. Złogi wapnia mogą budować wokół tych kości, co utrudnia ich ruch. Słysząc nagle stracił jako te kości sztywnieje i nie może się ruszyć. Kości w środkowym ucha może być również rozbite lub uszkodzone przez uraz głowy. Stapedectomy jest procedurą chirurgiczną wykonane zastąpić uszkodzone kości lub usuwania osadów wapnia w środku ucha. Stapedectomies przeszły długą drogę i teraz mają wyższe wskaźniki sukcesu i trwałe rezultaty. Nadal istnieją poważne ryzyka, jak w przypadku wszystkich operacji ucha i stapedectomies obejmować następujące ryzyka: nieodwracalne uszkodzenie ucha wewnętrznego lub środkowego, porażeniem i trwałej głuchoty.

Głuchota

Implanty ślimakowe stanowić alternatywę dla głuchoty do osób urodzonych głuche lub którzy stracili słuch z powodu choroby lub urazu. Ślimak znajduje się głęboko w uchu wewnętrznym za środkowych kości ucha. Ślimak domy małe nerwy, które przekazują do mózgu słuchem. Bez tego centrum nerwów nie chciał o tym słyszeć. Gdy uraz, choroba lub wada wrodzona powoduje te nerwy umrzeć, czy nie rozwija się prawidłowo, ślimak staje się bezużyteczny. Implant wykorzystuje pasek elektrody umieszczonej wewnątrz ślimaka do naśladowania funkcji nerwów i wysyłać sygnały dźwiękowe do mózgu. Kandydaci przechodzą wiele testów, aby ustalić, w jaki sposób ich mózg reaguje na implant. Po zabiegu mowy i terapii słuchu zaleca się co najmniej jeden rok. Operacji implantu ślimakowego posiada wszelkie ryzyko poważnej operacji. Istnieje również małe prawdopodobieństwo uszkodzenia urządzenia implantów, w których nie powiodło się urządzenie musiałoby zostać usunięte i nowy implantowane.

Aby dowiedzieć się, czy jesteś kandydatem do tej operacji, należy odwiedzić stronę internetową ślimakowe Americas i szukać kliniki w swojej okolicy.

Ta operacja jest zmienia dla tych, którzy mają udane życie implanty, więc z tej motywacji pole utrzyma.

Utrata słuchu

Aparaty słuchowe są stosowane od końca 1800 roku. Nowoczesne aparaty słuchowe oferują wyjątkową jakość dźwięku i cyfrowego dyskretnie ukryć wewnątrz przewodu słuchowego. Od 2009 ewolucji aparatów słuchowych wprowadzono trzy rodzaje aparatów słuchowych wszczepianych do rynku. Implantów słuchowych pomocy są dla osób cierpiących z powodu częściowej utraty słuchu - nie całkowitej głuchoty.

Implanty ucha kanał używać mikrofonu i procesor dźwięku jak tradycyjny aparat słuchowy. Implant umieszcza się w fałdach w ucha zewnętrznego, a otwór jest wykonany co prowadzi do kanału słuchowego. Podróże dźwięku przez implantu być wzmacniany i do kanału słuchowego do bycia wysłuchanym. Implant słuchowy nie jest dla osób o średnich perforowane błony bębenkowej, ucha lub problemów historii infekcji ucha. Implanty słuchowego są idealne dla osób o wysokiej częstotliwości straty uszkodzenia nerwów słuchowych.

Implanty ucha środkowego użyciu przetwornika wstawiony między środkową i wewnętrzną ucha, a pozostała część urządzenia jest umieszczona pod skórą za uchem. Dźwięk przechodzi w ucho i jest wzmacniany przez implantu za bębenka. Implanty ucha środkowego, został zatwierdzony przez amerykańską Food and Drug Administration, w sierpniu 2000 roku implanty ucha środkowego są zalecane dla pacjentów z uszkodzeniem nerwów utratę słuchu i próbowali tradycyjnych aparatów słuchowych, ale nie byli zadowoleni.

Sutkowatego implanty kostne użyć urządzenia, które przenosi dźwięk przez kości za uchem o przesłuchanie przez nerwy w ślimaku. Podstawa jest przymocowana do kości za pomocą śruby i urządzenie podłącza się do podstawy. Pozwala to na usunięcie urządzenia w celu zaprogramowania, oczyścić lub wymienić baterię. Wypustki lub kości implanty są dla ludzi, którzy mają zdrowe, funkcjonujących ślimaków, ale do poważnego uszkodzenia ich błony bębenkowej lub ucha środkowego. Implanty kostne działa bardzo dobrze dla ludzi, którzy cierpią z powodu infekcji ucha reoccurring i drenażu uszu.