adcov.com

Konsekwencje przemocy seksualnej dla Teen dziewcząt

Wykorzystywanie seksualne jest bardzo poważnym problemem dla wszystkich społeczeństw. Często postrzegana jako temat tabu, ilościowe, jak powszechne jest to może być trudne, ponieważ wiele przypadków nadużyć nie są zgłaszane. Bycie ofiarą molestowania seksualnego jest traumatyczne, w każdym wieku, ale skutki nadużyć wobec dzieci i młodzieży może spowodować przez całe życie problemy. Natychmiastowego raportowania problemu i pracy z licencjonowanym terapeutą często pomaga młodzieży radzić sobie z tymi problemami.

Nałóg

Kobieta przeżyli nadużyć są znacznie bardziej narażone na nadużywanie substancji, w tym nadużywanie narkotyków i alkoholu, niż kobiety, które nie zostało wykorzystanych seksualnie. Dla nastolatków, krzywdzonych narkotyków i alkoholu tymczasowo zablokować bolesnych wspomnień, pozwalając im zapomnieć o tym incydencie, jeśli tylko na chwilę.

Zdrowie psychiczne

Psychiczne zaburzenia zdrowia są również bardziej powszechne w seksualnie osób. Zaatakował dziewczyny są więcej niż dwa razy częściej doświadczają depresji lub próby samobójcze niż inne dziewczyny. Chociaż uczucie smutku są normalne dla każdego, od czasu do czasu, długotrwałego smutku, zmiany snu, utrata zainteresowania ulubionymi zajęciami i uczucia bezwartościowości są wszystkie wskaźniki depresji. Praca ze służby zdrowia psychicznego może złagodzić te psychiczne problemy zdrowotne.

Przestępstwo

Ofiary przemocy seksualnej są bardziej skłonni do podejmowania lub stać się ofiarą przestępstwa z użyciem przemocy w późniejszym okresie życia. Dorośli, którzy byli wykorzystywani jako dziecko lub nastolatek są prawie dwa razy częściej aresztowani za przestępstwa z użyciem przemocy, a ponad dwa razy częściej aresztowani za przestępstwa własności. Czasami ofiary nadużyć seksualnych wpaść w błędne koło i zadawania przemocy na innych.

Zaburzenia odżywiania

Zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja i bulimia, są również bardziej powszechne u kobiet, które były seksualnie w wieku nastoletnim. W rzeczywistości, atakowani kobiety w wieku 20 lat są cztery razy bardziej prawdopodobne, aby być z rozpoznaniem zaburzeń odżywiania. Niektórzy wierzą, że pracownicy służby zdrowia, te kobiety są za pomocą żywności tępy ból i stłumić wspomnienia podczas gdy inni uważają, że są próby, aby się mniej atrakcyjna, więc nie raz cierpią tych nadużyć.

Zaburzenia seksualne

Zaburzenia seksualne doświadczane przez ofiary przemocy seksualnej uruchomić gama od prostytucji i rozwiązłość do shying z lub obawiając seks. Ekscesy seksualne może być wynikiem ofiar próbujących stłumić wspomnienia lub pozwolić im się odtworzyć podobne sytuacje, w których mają większą kontrolę nad wynikiem. Niektóre kobiety mylić seksu z miłością i stać rozwiązłe, myśląc, że jeśli człowiek ma seks z nią, że będzie też ją kocham.