adcov.com

Kompletna Lekarstwo na Candida

Kompletna Lekarstwo na Candida


Candida albicans i odmian naturalnie żyją w jelita grubego, ale czasami grzybów drożdżopodobnych na-proliferuje i powoduje bóle głowy, bóle żołądka, pokrzywka, drożdżycy pochwy nawet autoimmunologicznych i chorób takich jak choroby Crohna i fibromialgią. Ten przerost Candida może wynikać z nadużywania antybiotyków, zanieczyszczeń powietrza, nieodpowiednia dieta, alergie pokarmowe, a nawet kortykosteroidów. Całkowite wyleczenie problemu Candida obejmuje zmianę diety, suplementacja i robi płukanie okrężnicy lub oczyszcza jelita grubego. Lek może być także określona.

Dieta i suplementy

Jeśli zdiagnozowano przerostu candida, trzeba będzie przyjąć diety bezglutenowej. To może być trudne dla wielu osób, ponieważ większość makarony, pieczywo, pieczywo, zupy pozycje, krakersy i ciasteczka mają gluten. Piwa nawet zawiera drożdży, który nie posiada gluten. Na szczęście istnieje wiele substytutów bezglutenowa na rynku. Ryż brązowy jest jednym z najbardziej popularnych zastępczych. Istnieje mnóstwo pieczywa, makaronów, a nawet przekąski wykonane z brązowego ryżu. Zamiast jeść orkisz chleb pszenny lub wieloziarnistego chleba. należy zachować ostrożność w restauracjach; Większość kucharzy podlać lub marynaty ich mięsa w sosach, które zawierają drożdże lub gluten.

W dodatku do diety bezglutenowej, dodatki należy uwolnić organizm od drożdży. Probiotyki mogą pomóc ustabilizować naturalnych bakterii w przewodzie pokarmowym, co przyczynia się do zwalczania drożdży. Enzymy trawienne może pomóc wyeliminować je dobrze. Inne zabójcy drożdży to czosnek, koci pazur, wyciąg z pestek grejpfruta i cayenne. Najlepiej jest zacząć od probiotyku i czosnkiem. Twoje ciało będzie dostosować się do kilku suplementów na początku. Można jednak nadal czuje się źle w czasie, ponieważ organizm jest faktycznie detoksykacji. Jak umiera drożdże, emituje toksyn, że organizm ma to wyeliminować.

Medycyna

Lekarz często przepisuje nystatyna do problemu przerostu candida. Nystatyna jest w postaci proszku lub tabletek. Istnieją również nystatyna kremy do zakażenia pochwy drożdży. Drożdże mogą powrócić, jeśli kompletne podejście nie jest zatrudniony. Dlatego najlepiej jest zmienić swoją dietę i suplementy, zbyt. Większość lekarzy medycyny naturalnej nie przepisze nystatyna. Niektórzy uważają, że może to zaostrzyć istniejący problem, Candida.

Płukanie okrężnicy i Colon Cleanse

Ponieważ Candida produkuje toksyny, płukanie okrężnicy są często zalecane w celu przepłukania nadmiaru candida z jelita grubego. Kolonij wypłukać całego jelita grubego, w przeciwieństwie do lewatywy. Kolonij wykonywane są przez licencjonowanego hydrotherapist okrężnicy, który zazwyczaj można znaleźć na żółtych stronach. Colon-hydrotherapists często ćwiczyć z innymi specjalistami medycyny alternatywnej, takie jak reflexologists, akupunktury i głębokich masażystów. Być może trzeba zrobić co najmniej sześć sesji. Większość ludzi czuje się lepiej po pierwszym zabiegu.

Dla tych, którzy nie chcą robić płukanie okrężnicy, oczyszcza jelita grubego może być również skuteczne w eliminowaniu toksyn drożdży i resztkowego. Te zazwyczaj są w postaci proszku i może być mieszany z Twoim ulubionym napojem. Okrężnicy oczyszcza czyste jelita grubego z drożdży, toksyn i pasożytów. Jednak ludzie często mówią źle czujesz czasami, jak ich ciało oczyszczające. To jest normalne. Jednak, oczyszcza jelita grubego może zwiększyć ruchy jelit, a nawet biegunkę w nieodpowiednich momentach. Niektóre najlepsze marki należą dr Natura Colonix i Oxy proszku. Począwszy od roku 2003, podaż miesiąc zazwyczaj kosztuje od 60 dolarów i 90 dolarów, w zależności od marki.