adcov.com

Kolory złoty, mokka idealna kości słoniowej ślub

Kolory złoty, mokka idealna kości słoniowej ślub

Złoto, mocha i kości słoniowej są piękne kolory połączyć na wesele jesienią. Te barwy wzajemnie uzupełniać i nadać wyrafinowany i elegancki wygląd do ślubu. Koordynować te kolory do elementów ślubu, począwszy od uroczystości dekoracje, kwiaty, centrepieces i sprzyja. Wykorzystują te kolory przez cały ślub i wesele dla luxe i wspaniały uroczystości.

Uroczystość dekoracji

Obojętnie gdzie odbywa się ślub, włączenie złota, mokka i kości słoniowej do dekoracji. Wstążki i łuki na ławki i krzesła w można w śmiałych kolorów złota a mokka ozdób i elementów może być wyposażony w Wianki ślubne umieszczone na drzwiach miejsca wesela. Zamiast za pomocą nawy biały biegacz, należy rozważyć użycie runner kości słoniowej nawy. Należy rozważyć sprzedaż wiązana programy wesele z wstążkami, które są albo złoto, mokka lub kości słoniowej.

Kwiaty

Znajdziesz tu kwiaty dostępne w kości słoniowej lub mokka. Istnieje wiele kości słoniowej ślub kwiaty, które można wybrać z tym Lilie, tulipany, Hortensja, storczyki i róż, które mogą być używane w bukiety, boutonnières lub uzgodnienia dotyczące uroczystości i przyjęcia. Mokka, lub czekoladowym, kwiaty mogą zawierać słoneczniki, Dalia Burgundii i kosmos, które są atrakcyjne kwiaty uzupełniających na bukiety lub do uzgodnienia. Złote kwiaty są bardziej trudne do znalezienia, ale może zawierać złoto w bukiety przez dodanie wstążki, łuki lub ozdoby w złoto uzupełnienie kwiatów.

Centrepieces

Tabela centrepieces są koniecznością w przyjęciu weselnym. Wykorzystać wszystkie trzy kolory, wyświetlając je razem. Za pomocą świecy filarów w złoto, mocha i kości słoniowej. Również zakup wstążki w tych kolorach. Dołączyć wstążki do filarów świeca i umieścić je na małe lusterko, więc gdy świeci świeca dadzą odbicie piękny. Para kolorowe Świeczka filar z kolorowej wstążki. Można uzyskać kombinacji takich jak złota Świeczka filar wstążką, mokka lub kości słoniowej świeca złota wstążka. Miejsce centralny różnych kolorach na każdej tabeli przedstawiają elegancki wygląd.

Sprzyja

Przysługę klasyczny ślub jest pamiątkę pudełko pełne cukierków. Kupić pamiątkę pola w kości słoniowej i złota. Krawat w kolorze mokka o czekoladzie migdały wewnątrz pola pamiątkę. Umieść pole różne pamiątkę każdego ustawienia tabeli i alternatywne kolory. Goście będą kochać polu pamiątkę i cieszyć się smakowity kąsek wewnątrz.