adcov.com

Kolory farbowania włosów dla czarnych kobiet 50 lub starsze

Kolory farbowania włosów dla czarnych kobiet 50 lub starsze

Jak wpiszesz swój 50 do 60, zarządzanie siwe włosy staje się sposobem na życie - ale to nie musi być nudne. Niedrogie pole domu barwników zestawy zawierają wszystko, czego potrzebujesz do koloru włosów na własną rękę. Jednak najlepsze wyniki pracy z profesjonalnym stylistą do utrzymania zdrowych włosów i pomaga osiągnąć kolor włosów, który działa z koloryt skóry.

Czarny

Kolor czarne włosy mogą być łatwe, low-key wybór jeśli czarny jest oryginalny kolor włosów, a ludzie są przyzwyczajeni do zobaczenia z czarnymi włosami. Większość włosów kolor marki oferują jet czarne i od czerni. Wybierz jet czarny na uderzające niebiesko-czarne włosy. Wyłączone czarne z drugiej strony, wola dawać ty bardziej miękkie i bardziej naturalny wygląd czarny. Jeśli podoba mi się pomysł czarny, ale chcesz dodać trochę kreatywności swój wygląd, zapytać Twój stylista brązowe lub czerwone światła kiedy ona kolory włosów.

Brown

Odcieniach brązu należy wybrać miękkie alternatywą dla czarne włosy. W zależności od karnacji i preferencji można wybrać z różnych odcieniach brązu z brązowo czarny do jasny brąz. Jeśli twój naturalny kolor to ciemny czarno brązowe lub naturalny, brązowe włosy kolor może wydawać się subtelne zmiany, ale nie zapomnij traktować go jak kolorowe włosy i stanu jej regularnie, aby zapobiec suchość.

Czerwony

Jedną z korzyści z wyboru czerwony jest, że naturalne opcji w farbowania włosów, bo henna, najstarszy farbowania włosów naturalnych na świecie przychodzi tylko w kolorze czerwonym. Henna jest sproszkowane zioło z klimatyzacja właściwości, że depozyty permanentnych farbach do włosów na pasm włosów bez szkodliwych skutków ubocznych, takich jak farby do włosów chemicznych. Jednakże, henna nie podniósł lub pozbawiony włosów, więc jeśli znudzi ci się to, tylko wybór jest rosną włosy.

Blondynka

Jeśli duży odsetek włosów jest szary, i zawsze chciałem iść blond, waszego 50s lub 60s może być idealny czas, aby wypróbować ten kolor. Kolor blond włosy mogą uszkodzić ciemne włosy, ponieważ ma podwójne proces chemiczny rozebrać ciemnego pigmentu i kolor włosów blond depozytu. Dla tych, którzy dużo włosów szary lub biały jednak proces koloryzacji może być mniej szkodliwe. Dodatkową korzyścią jest to, że białe korzenie nie będą wyświetlane tak szybko, jak oni zrobić, gdy masz ciemne włosy.