adcov.com

Kolory blond włosy idealna style

Czy blondynki naprawdę mają więcej zabawy? Istnieje tylko jeden sposób, aby dowiedzieć się, więc wybierz twój ulubiony odcień blond i rozjaśnić. Czy podoba Ci się nerwowy, punk wygląd lub stylu bardziej miękkie, słodsze, istnieje idealny odcień blond czeka na Ciebie nosić.

Blondynka nadtlenek

Image i styl News nadtlenku blond jest jednym z najgorętszych kolory blond włosy w tym sezonie. Nosić włosy to ultralekkie koloru blond, jeśli szukasz przedstawiać rocker elegancki styl. Rozjaśnić włosy to blondynka, tylko wtedy, gdy twój naturalny kolor włosów to już nie ciemniejsze niż jasny brązowy lub ciemny blond. W przeciwnym razie ciemny korzeni rozpocznie się pokazując w równie mały równie dwa tygodnie. Ponieważ ten kolor włosów blond jest zazwyczaj tylko osiągnięte poprzez dwustopniowe bleach i tonu proces, który jest wysoce zalecane do niech profesjonalnym stylistą koloru włosów dla Ciebie. Jeśli musisz to zrobić samemu w domu przejdź do sklepu zaopatrzenia piękno i zakup profesjonalnej jakości bleach i autora. Jeśli Twoje włosy są już blond i podnoszenia go tylko dwa lub trzy odcienie, należy użyć 20 developer głośności. Te z ciemniejszy blond lub lekkie brązowe włosy trzeba 30 objętości nadtlenku. Zawsze bacznie obserwować na włosy, sprawdź to często i spłukać go tak szybko, jak to osiągnie pożądany bardzo blady kolor żółty. Stosuje się toner potem aby usunąć żółty dźwięki i uszczelnienie twój nowy kolor z dobrej jakości odżywki. Wykorzystaj ten kolor włosów nerwowy z przerwami, teksturowane fryzurę. Spróbuj cięcia krótkie wzbogaconej pixie, jeśli masz twarz to lub dłuższe, kawałek y kudły, jeśli wolisz więcej długości.

Blondynka miód

Wybierz odcień blond miód, jeśli podoba Ci się bardziej naturalny kolor blond włosy patrząc. Ten kolor włosów mogą być osiągnięte na ciemniejszy kolor naturalny, bez szkodliwych skutków Bleach i przedstawia bardzo klasyczny i elegancki wygląd. Ten kolor włosów działa najlepiej Jeśli masz średnio lekkie brązowe włosy z podtekstem popiołu i "brzoskwinie i krem" odcienie skóry. Aby naprawdę większość z ten kolor włosów ma Twój stylista kolor włosów na odcień blond miodu następnie dodać cienkie, jaśniejszy blond podkreśla wokół twarzy tylko. Może minąć dwie wizyty w salonie do osiągnięcia tej kombinacji, ale będzie również warto. Jeśli jesteś koloryzacja włosów w domu, kolor wszystkie włosy odcień blond miód, czekać tydzień, a następnie dodać podkreśla z domu zestaw podświetlania. Ta blondynka girl-next-door działa świetnie z fryzury, które wyglądają naturalne i miłe w dotyku. Cięcie włosów w długą, warstwowe fryzury lub średniej długości Boba, jako zarówno praca cudownie, aby pomóc w osiągnięciu tego ogólnie naturalnie piękny styl.

Ciemny złoty blond

Kolor włosów ciemny, złoty blond Jeśli szukasz do dzisiejszych nowoczesnych blondynka bomba. Ten kolor włosów blond działa najlepiej, jeśli swój naturalny kolor włosów waha się od średniej brązowy ciemny blond z lekkim do średniej karnacji. Głębokość jest kluczem do tego kolor włosów tak mieć twój stylista splot cienkie, dziecko blond podkreśla cały swój złoty blond dać wymiarowe wygląd do koloru włosów. Fryzurę może wahać się od prostych i długo czupryna krótszy wyciąć z bardziej skomplikowanych stylizacja.