adcov.com

Kola Nut Używa

Kola Nut Używa


Nakrętka kola pochodzi z zachodniej i centralnej Afryki i został propagowane przez handel niewolnikami. To jest owoc drzewa, które rośnie ponoszone na 125 gatunków drzew, z których trzy mają zdolność do stymulowania układu nerwowego po spożyciu, według HEALTHLINE. Są przejść przez łacińskich nazw Cola vera, kończyste i Nitida. Kola nut jest składnikiem jednej z America's Północnej - jeśli nie są światowymi - najbardziej popularne napoje bezalkoholowe. W roku 1886, Atlanta farmaceuta John Stith Pemberton wziął wyciągu z orzecha kola i kokainy i połączono je w syropie, który stałby się Coca-Cola. Dzisiaj, tylko kola nut składnik pozostaje. Według mądry ogrodnik, Kola nut jest czczony, jak zielona herbata i czekolada, za stosunkowo bezpieczny środek pobudzający i efekty euforii i jego zakresu uzasadnionych zastosowań leczniczych.

Wskazania ogólne

Kola nut jest wysoki w kofeinę. Po pobudzające są wskazane do celów leczniczych, orzechy kola jest uważany dobrym wyborem, ponieważ jego skłonność do nonaddictive. Uzależnienie może być problem z niektórych innych używek, zgodnie z "Journal of American Medical Association". Według HEALTHLINE, jego środek moczopędny w przypadkach zatrzymania płynów, które mogą wystąpić w przebiegu choroby nerek i zapalenie stawów lub mięśni.

Wskazania ze strony układu oddechowego

Bo Kola nut ma bardzo szeroki wpływ na procesy autonomiczne ciała, powoduje bardzo wykrywalne wzrost ciśnienia krwi, temperatury i szybkości oddychania lub oddychania. Wpływ nakrętkę Kola jest często czułem się do sześciu godzin po konsumpcji. HEALTHLINE wskazuje, że nakrętka kola okazał się przydatny w leczeniu astmy. Jest również stosowane w przypadku kokluszu. Nie tylko nakrętka pomóc otwarte naczynia krwionośne, łagodzi ból głowy, ale działa jako lek rozszerzający oskrzela, pomagając dróg oddechowych oskrzeli rozszerzyć. "Journal of American Medical Association" cytuje 1999 studium pt "Therapeutics z Kola", w którym ataki astmy dzieciństwa okazały się być przerwana przy użyciu nakrętki i przebieg choroby w ogólnej wykazano poprawę.

Przewodu pokarmowego i inne wskazówki

Spożywanie orzechów kola w Afryce jest tak jak siadając na kawę z przyjaciółmi w świecie zachodnim, według HEALTHLINE. Orzechy są bardzo zadowoleni jako środek pobudzający w otoczeniu społecznym, ale są one również wskazane jako użyteczne pomocy pokarmowego. Kofeinę w nakrętce stymuluje wytwarzanie soków żołądkowych, a nakrętka wykazano poprawę smaku żywności. Z drugiej strony, orzechów kola może służyć do tłumienia dół apetyt osoby w taki sam sposób, kawę robi. Suszone nakrętki mogą być zmielone na proszek i podjęte w dawkach nie więcej niż 2 do 6 g dziennie, mówi HEALTHLINE. Istnieją również ekstrakt i nalewki preparaty ciekłe.

Kola nut jest skuteczne wobec bólów głowy, ale również okazała się skuteczna wobec matki wszystkich bólów głowy, migreny. To dlatego, że kofeina w nakrętce rozszerza naczynia krwionośne skóry głowy, otwierając kanały oraz zmniejszenie bólu. Ponadto, orzechy kola, jeśli stosuje się w postaci pasty, przyspiesza gojenie cięć i zadrapań.