adcov.com

Kędzierzawe włosy zadośćuczynienie

Kędzierzawe włosy mogą być żenujące moda faux pas. Przyczyny kędzierzawe włosy mogą zawierać niewłaściwe techniki suszenia, niewłaściwe warunki w skórze głowy i brak wilgoci w skórze głowy. Leczenia kręcone włosy mogą być kosztowne przedsięwzięcie, gdy odbywa się w salonie. Kędzierzawe włosy mogą pszczoła łatwo wyleczyć w domu z kilku zabiegów, które są skuteczne i ekonomiczne.

Witamina E

Używaj szamponów bogate w witaminy E i innych olejów, które działają na rzecz wzmocnienia włosa, nawilża włosy i dodać objętości włosów. Szampon do masażu głowy roboczego od tyłu do przodu włosów włosów. Pozostawić szampon na włosach na jedną do trzech minut przed płukania ciepłą wodą. Szampony i pomoce do stylizacji, które zawierają witaminę E aby traktować pracę kręcone włosy, które jest spowodowane przez zbyt suche pęcherzyków.

Ocet

Ocet jabłkowy cydr użyciu i wody do płukania włosów po umyciu. Wymieszać roztwór pół octu pół wody. Masować płukanie w skórę głowy i pozostawić na jednej do pięciu minut przed płukania ciepłą wodą. Ocet pomaga wyeliminować kręcone włosy, wygładzając naskórek włosów poprzez równoważenie poziomu pH w skórze głowy.

Suszenie

Unikać cios suszenia włosów bez użycia dużej szczotki zaokrąglony dół z wykorzystaniem wniosków w suszarka do włosów, aby uniknąć uszkodzenia naskórka. Suszenia cios bez jednoczesnego szczotkowania pozbawia włosy zasadniczego wilgoci, co może zwiększyć prawdopodobieństwo rozdwajaniu. Wstrząsnąć nadmiaru wody z włosów bezpośrednio po praniu. Pozwalają na włosy do wyschnięcia przed przejściem na zewnątrz.