adcov.com

Kava Kava Ile Take

Korzeń kava kava znajduje się w południowym Pacyfiku, w tym wysp Hawajów, Fidżi i Samoa. Jest to krzew z rodziny pieprzu. Korzeń był używany w medycynie do wysp tysiące lat. Jest także szeroko stosowany Ceremonialnym napoju znacznie same alkohol sposób jest używany w hodowli zachodnich.

Ile potrzebujesz?

Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest to, że w zależności od receptury. Zasadą jest stosowanie 1 do 2 uncji z korzenia kava kava w proszku dla każdej osoby do picia przygotowanego napoju. Jeśli korzystasz z kava kava płynnego ekstraktu, 1 uncja Jest wystarczający dla preparatu sześć porcji napoju.

Dlaczego warto kava?

Składniki aktywne w kava kava nazywa kavalactones. Naukowcy nie są w pełni zrozumieć, jak kavalactones pracy, ale wydaje się, wpływają na stężenie niektórych neuroprzekaźników w krwiobiegu. Te neuroprzekaźniki dotknięte to noradrenaliny, dopaminy i GABA. Ogólny efekt Kava może mieć wzrost bardziej kava jest zużywana. Kava "brzęczenie" jest odczuwalny niemal natychmiast, a tym bardziej, że jest zużywana, silniejszy "wysoki", które jest odczuwalne. Użytkowników Kava nie czuję nic takiego kaca dzień po użyciu go.

Kava skutki uboczne

Typowe działania niepożądane związane ze stosowaniem kava to drętwienie ust, wysypkę, bóle głowy, senność i halucynacje. Nadużywających Kava doświadczyć bardziej poważne skutki uboczne, w tym nadciśnienia płucnego, łuszczeniem skóry, zaburzenia krwi, uszkodzenie nerek i innych.