adcov.com

Kaszel i świszczący oddech Zabiegi

Świszczący oddech jest terminem używanym do opisania przenikliwy gwizd dźwięk powietrza zmuszany przez zwężone drogi oddechowe. Oskrzeli kanały mogą być ograniczone z powodu astmy lub mogą być zatkane śluzu, czego wynikiem reakcji alergicznej lub choroby. Kaszel towarzyszy świszczący oddech może oznaczać rozwijający przypadek zapalenia oskrzeli lub zapalenie płuc. Jeśli doświadczasz to połączenie objawów, należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia jak najszybciej. Jeśli musisz przełożyć widząc lekarza, istnieje kilka metod leczenia domowego można używać w celu złagodzenia objawów.

Kaszel

Kaszel pojawia się, gdy elementy układu oddechowego są zainfekowane lub podrażnione. Kaszel i towarzyszące śluz są sposobem organizmu próbuje usunąć szkodliwe elementy z systemu. Jeśli masz w klatce piersiowej lub uczucie zatkanego nosa, warto w celu rozrzedzenia śluzu aby twój kaszel bardziej wydajne. Im szybciej usunąć maź z systemu, tym szybciej zaczniesz lepiej poczuć i łatwiej oddychać. Spróbuj jeść ostrą papryką lub innych ostrych przypraw, aby pomóc rozluźnić wydzieliny. Jeśli nie czujesz się do jedzenia, napić się gorącej herbaty. Pary pomoże Ci łatwiej oddychać i płyny pomoże, aby był nawodniony. Jeśli masz suchy kaszel, wymieszać łyżkę miodu do swojej herbaty; to pomoże uspokoić suchy, szorstki gardło.

Świszczący oddech

Nie znając przyczyny swojej świszczący oddech, to będzie trudne do leczenia; jednak następujące kroki są ogólnie korzystne i może pomóc łatwiej oddychać. Połóż ręcznik w misce z gorącą wodą, a następnie wykręcić ją i ułóż go w całej nagiej piersi. Powtarzać co 30 minut, aż sapanie usuwa się, odgrzewania wody w razie potrzeby. Czekając, pić tyle gorącej wody z goździków lub gorącej herbaty imbiru, jak to możliwe, jak to będzie cienkie śluz i zachować je od zatkania dróg oddechowych. Między filiżanek herbaty, żuć ząbek czosnku; chemikalia w czosnku nie tylko rozluźnić wydzieliny, zostały one pokazane w celu zmniejszenia ataki świszczący oddech wywołane przez ataki astmy.

Uniknąć

W trakcie tych zabiegów należy podjąć odpowiednie kroki, aby uniknąć zaostrzenia choroby. Na przykład, istnieje wiele produktów spożywczych, które zwiększają produkcję śluzu w organizmie, takich jak mleko i produkty mleczne, banany, cukier, smażonych produktów spożywczych i czerwonego mięsa. Ponadto, należy unikać środowisk, w których jest prawdopodobne, aby spotkać dymu, perfumy lub inne potencjalnie drażniących chemikaliów.