adcov.com

Kamienie używane do leczenia

Kamienie używane do leczenia


Kamienie są nie tylko sposobem na piękne ozdoby ciała, ale uważa się, że każdy ma swoje własne energie lecznicze, które mogą być wykorzystywane w różny sposób, aby uzdrowić ciało, ducha lub umysłu. Nawet diamenty ślubne są uważane za silne emocjonalne kamienie lecznicze dostosowane do celów małżeństwa, i inne kamienie mają swoje cele, też.

Właściwości

W całej historii, to uważa się, że różne kamienie szlachetne mają różne właściwości odnoszące się do duchowego, psychicznego lub fizycznego. Ci, którzy chcą poprawić swoją pewność siebie nosić Amazonit klejnotów. Uważa się, że Amber absorbują zanieczyszczenia i przynieść szczęście. Uważa się, że ametyst stanowią sny i intuicję. Kwarc różowy pomaga uwolnić żal i leczyć serce. Karneol jest często używany przez kobiety w okresie menopauzy i menstruacji leczyć ból.

Nalewki

W medycynie ajurwedyjskiej, jest powszechne w użyciu kamieni w nalewki do celów leczniczych. Te nalewki lecznicze są nazywane bhasmas. Kamienie są kruszone, a następnie spalone na popiół, aby usunąć szkodliwe właściwości w kamieniach. Do nalewki są następnie moczone w alkoholu 50 procent lub wyższej, takich jak wódka. Zioła mogą być dodawane do nalewek, jak również. Inny rodzaj tonik jest po prostu przez moczenie klejnot w wodzie przez noc, a następnie pije wodę.

Medytacja

Kamienie są często używane podczas medytacji. Uważa się, że ich energie mogą poprawić różne energie i praktyk leczniczych. Każdy rodzaj kamień odpowiada jednemu lub więcej czakr lub centra energii. Wiele rodzajów medytacji uwzględnieniem czakr. Kamienie umieszczone są na kilku lub wszystkich czakr podczas medytacji, w zależności od celu. Czasami kamienie są umieszczone na okręgu wokół obszaru medytacji lub na ołtarzu. Inne czasy, kamień jest wybierane losowo i koncentruje się podczas medytacji, podczas gdy odbywają się w rękach.

Opieka

Kamienie lecznicze uważa się, że potrzebne są okresowe czyszczenie i usuwanie. To dlatego, że kamienie mogą być rysunek negatywną energię z ciała i ducha podczas medytacji. Oczyszczanie i ich usuwania uwalnia tę negatywną energię, tak, że mogą one być wykorzystane do dalszego leczenia. Kamienie mogą być czyszczone i usuwane przez płukanie ich w naturalnej słonej wodzie oceanu, ich opalanie, pozwalając je zakopać lub umyć wodę fizycznych prowadzących nad nimi. Mogą również być moczony w wodzie soli wykonany z soli z Morza Martwego, jeśli nie ma dostępnych naturalne ustawienie lub pożądane.

Scrying

Kapłani Majów wydobywa się Cero de las Navajas do obsydianu. Obsidian jest wykonana z kamienia szklistego wulkanów. Kamień był używany przez kapłana Majów do przewidywania przyszłości. Kamień został wykonany do luster zwanych "lustra palenia". Obsidian jest również, że aby przekształcić negatywnej energii i myśli, aby te pozytywne, jak i leczniczych.