adcov.com

Kalkulatory idealna waga dla dzieci

Każde dziecko rozwija się w innym tempie dotyczące ich waga i wysokość. Niepełnosprawnych może mieć wpływ na sposób dziecko powinno rosnąć i przyrost masy ciała. Center for Disease Control i zapobiegania zaprojektowane wykresy, które zapewniają, że zarys co dzieci powinny ważyć ze względu na ich wiek. Amerykańska Akademia dziecka i psychiatrii szacuje, że 2008, między 16 a 33 procent dzieci i młodzieży problemy z otyłością.

Kalkulatory

Kalkulator wzrostu dziecka dostarcza informacji na temat percentyl wagi dziecka ze względu na ich wiek. Obliczenia informacje lekarze i rodzice oparty na gdzie dziecko wypada-mądry w porównaniu do innych dzieci w tym samym wieku. Kalkulator wskaźnika masy ciała określa wskaźnik masy ciała dla dzieci w wieku od 2 do 20. Dziewczyna rozwijać inaczej i szybciej niż chłopców, więc Wykresy są różne dla obu płci. Aby prawidłowo zidentyfikować wskaźnik masy ciała, ty musi najpierw waga dziecko poprawnie.

Jak korzystać z kalkulatora niemowląt

Dzieci rosną szybko pierwszych 24 miesięcy ich życia. Niemowlę kalkulator ma informacje, takie jak płeć dziecka, datę urodzenia i ich obecnej wagi. Skoro te numery są rejestrowane, lekarze może odwołać wykresu i umieścić numery, określenia procentu indywidualnych dziecka. Ostatecznego obliczenia dadzą rodzice zrozumienie gdzie pasuje do ich dziecko-mądry w porównaniu do innych niemowląt samej ramki, płeć i wiek.

Za pomocą kalkulatora BMI

Działa kalkulator BMI dla dzieci w wieku 3 do 20. Za pomocą skali cyfrowy zamiast wiosny załadowany skali zapewni bardziej precyzyjny odczyt po uzyskaniu wagi. Usuń wszystkie ciężkich przedmiotów - buty, portfel i ciężkie swetry--przed ważeniem. Zmierzyć wysokość dziecka przez stałego boso dziecko do ściany. Tworzą kąt z muru przy użyciu pewnego rodzaju obiektu nad głową dziecka do uzyskania odpowiedniej wysokości. Pomiar masy dodaje się następnie do pomiaru wysokość w calach i ponownie dodać wysokość w calach z wreszcie mnożąc tę liczbę przez 703. W rezultacie umożliwia umieścić na wykresie percentyl dla obu płci.

Korzyści wynikające z obliczeń wagi u dzieci

Znając Twoje dziecko idealnej wagi zgodnie z wykresami świadczone przez centrum kontroli chorób i prewencji pozwoli rodziców i lekarzy do monitorowania rodzaj nawyków, które ich dzieci. Nadwaga dzieci mogą wystąpić zagrożenia dla zdrowia, takich jak wysokie ciśnienie krwi, Cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu i astmy. Nadwagą może mieć wpływ na poczucie własnej wartości dziecka, które może prowadzić do słabe stopnie w szkole i problemów społecznych, jak oni się starzeć. Jeśli dziecko jest niedowagę, może być stan zdrowia lub zaburzenia odżywiania, który należy zająć się zanim nie trwałe uszkodzenie dziecka.