adcov.com

Jest lepsze dla ciepła lub Ice migrena?

Jest lepsze dla ciepła lub Ice migrena?


Za pomocą ciepła lub lodu na migreny ulgą jest kwestia osobistych preferencji. Mayo Clinic, że niektórzy ludzie znajdują ulgę poprzez zimne okłady lub gorących okładów na głowie lub karku, lub biorąc gorącą kąpiel.

Chwilową ulgę

Zimne okłady, podkładki grzewcze, ciepłe okłady lub gorące kąpiele mogą pomóc złagodzić ból migrenowy, ale nie ma bólu całkowicie. Lek ten jest potrzebny do tego.

Ramy czasowe

Zimne lub ciepłe okłady powinny być umieszczone na skórze jedynie dziesięć czy piętnaście minut w czasie. Ciepłą kąpiel stóp lub pełnej kąpieli być stosowane w leczeniu tak długo, jak potrzeba.

Spekulacje

Zgodnie z Mayo Clinic, zimny kompres na głowie lub szyi może pomóc uśmierzyć ból. Ciepła z podkładką lub kąpieli może pomóc mięśniom odpocząć. Napięte mięśnie mogą dodać do migrenowego bólu.

Prób i błędów

"Migreny For Dummies" (Diane Stafford i Jennifer Shoquist, MD, 2003) wskazuje, że wszyscy ludzie doświadczają migren inaczej, więc ludzie mogą mieć różne reakcje na gorąco lub zimno na ich ciałach. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, jak reagujesz to przetestować różne środki zaradcze.

Ostrzeżenie

"migreny opornych" wskazuje również, że niektóre rodzaje migreny są tak poważne, że pacjenci poddani ataki wymagają natychmiastowej hospitalizacji. Typy te obejmują migreny Hemiplegic i podstawnej migreny tętnicy.