adcov.com

Jedzenie przed snem i przybiera na wadze

Podjadanie przed snem może być nawykiem. Głód może nie muszą spowodować jedzenia. Zamiast tego szuka czegoś do jedzenia może być wynikiem stresującym dniu lub nudy. Oglądanie telewizji, innym nocnym przyzwyczajenia, jest również często towarzyszy mlaskanie na coś. Podjadanie noc po nocy z pewnością może prowadzić do zwiększenia masy ciała. Jednakże przyrost masy ciała może również wystąpić, jeśli te same pokarmy spożywane są dzień po dniu. Według badania przeprowadzonego przez National Research Center Prymasa Oregon Oregon na Uniwersytecie Zdrowia i Nauki, jedzenie późno w nocy nie zwiększa prawdopodobieństwo nadwagi.

Liczenie kalorii

Przyrost wagi jest wynikiem spożywania zbyt wiele kalorii. Aby uniknąć przyrostu masy ciała, więcej spalonych kalorii, niż musi być brane są w. Kalorie są spalane przez bycie aktywnym i ćwiczeń. Jest to powszechny mit, że jedzenie przed snem sprawia, że ​​jeden bardziej podatne na przyrost masy ciała, ponieważ jest to zwykle czas ograniczonej aktywności. Jednak organizm przetwarza jedzenie sam sposób, niezależnie od pory dnia. Ponadto, podjęte w czasie kalorii spala przebudzenia w czasie snu.

Junk Food

Bedtime przekąski często zawierają jakiś rodzaj fast foodów. Czy to chipsy, precle lub popcorn, lody lub ciasto czekoladowe, te przekąski są zwykle dużo kalorii. Nie można sobie nawet sprawy, ilości fast foodów jesz jeśli jeść przy wykonywaniu innej działalności, jak oglądanie telewizji lub korzystania z komputera. W związku z tym, przejadanie się powszechne w nocy. Mimo, że jedzenie przed snem jest często śmieciowe jedzenie, jeść to samo jedzenie w ciągu dnia spowoduje samej ilości spożycia kalorii.

Spełniającej Posiłki

O dobry posiłek, który opuszcza cię pełna może zapobiec apetyt pomiędzy posiłkami. To nie tylko ilość pożywienia, ale także rodzaj żywności, która jest spożywana, które pomaga tłumić apetyt. Białko Stwierdzono również kontrolować głodu. Kurczaka i wołowiny zapewnienia dobrych źródeł białka. Jeść pokarmy bogate w błonnik, takie jak chleb pełnoziarnisty i fasoli powodować uczucie pełności. Kiedy czyjeś apetyt jest spełniony przy posiłku, podjadanie jest mniej prawdopodobne, w dowolnej porze dnia.

Zmiany diety

Jeśli kuszenie niezdrowego jedzenia jest zbyt twardy opór, może być konieczne, aby wyeliminować dostęp do tego rodzaju żywności. Zamiast zaopatrzenia się w fast foodów, kupić zdrowsze przekąski, które są niskokaloryczne. Owoce i warzywa można żuł zamiast chipsów. Zdrowe przekąski można jeść po kolacji lub podczas pracy. Ponadto, Spędzając czas z dobrą książką i kubkiem herbaty ziołowe wypełnione mogą być tak samo satysfakcjonujące jak o kubek pełen gorącej czekolady, ptasie mleczko i bitą śmietaną, które zawierają o wiele więcej kalorii.

Zmiany Rytuały

Zmiana po kolacji rytuały mogą być konieczne, aby uniknąć pokusy do przekąskę. Jeśli oglądanie telewizji promuje zwykłego jedzenia, spróbuj ćwiczeń podczas oglądania telewizji. Zapobiegnie podjadania i nagrać kalorii w tym samym czasie. Idąc na spacer po obiedzie, to kolejny sposób, aby trzymać się z kuchni. Ograniczenie jedzenia tylko niektórych pomieszczeń w domu, takich jak kuchnia i jadalnia może zniechęcić jedzenia przy komputerze lub w łóżku.