adcov.com

Jeden tydzień bardzo niskokalorycznej diety

To znany od lat, że jednym ze sposobów na szybką utratę wagi jest ograniczania kalorii. Ale ograniczenie kalorii nie musi oznaczać, głodzeniu się. To właśnie oznacza bycie selektywnym o swoich wyborów żywieniowych i planowania posiłków. Wykonane prawidłowo, można schudnąć w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

Przerwa na śniadanie

Niezależnie od diety przestrzegać, śniadanie jest uważane za najważniejszy posiłek dnia, dostarczając paliwa, na rano i utrzymanie się od przejadania później. Istnieje wiele opcji do śniadania niskokaloryczne - z niskiej zawartości tłuszczu jogurt z kawałkiem owocu (około 140 kalorii) do filiżanki płatków owsianych (około 150 kalorii) do wysokiej włókna, niskosłodzone zbożowych, takich jak całkowite lub Special K (około 220 kalorii z chudego mleka, truskawek i niskiej cal słodzik).

Przekąskę

Najlepsze diety, nawet te, które podkreślają, ograniczenie spożycia kalorii, oferują mniejsze posiłki częściej w ciągu dnia (w przeciwieństwie do trzech dużych posiłków). Więc nawet jeśli jesteś liczenia kalorii, najlepiej jest jeść co trzy godziny, aby utrzymać wysoki poziom energii. Niskokaloryczne przekąski, takie jak jabłka (zazwyczaj około 50 kalorii), a nawet białka wstrząsnąć (190 kalorii na puszkę Slim-Fast) daje rade.

Idź Światło na lunch

Nie musi to być nic nadzwyczajnego chwytając napełniania, niskokaloryczne obiad. Dobra sałatka staromodny może być najlepszym. Niektóre liściaste zielone sałaty z marchwi, ogórki, brokuły i sos (o niskiej zawartości tłuszczu i trzymać grzanki ser) znalazł się na mniej niż 200 kalorii. Można dodać łyżkę tuńczyka niskiej zawartości tłuszczu do białka. W przypadku jesteś w biegu, spróbować owocu N 'Jogurt Parfait z McDonalda i boku łyżek Apple (około 160 kalorii, minus zanurzenie sos karmelowy).

Czas przekąskę Ponownie

W przypadku po prostu nie może znieść, aby zjeść kolejny kawałek owocu, bary białkowe są niskokaloryczne i dość sycące. South Beach Living śniadanie Bary są w różnych smakach - od masła orzechowego do nakrętki klonowego. Są to zwykle nie więcej niż 140 kalorii za sztukę.

Kolacja w co kopać

Kolacja jest zazwyczaj największym posiłkiem dnia dla większości ludzi, a jednocześnie może być nadal smaczne, to nie powinno być zbyt dużo większy niż w dniu w poprzednich posiłków. Jedna zasada do naśladowania jest każda porcja powinna być o wielkości pięści. Zdrowe wybory niskokaloryczne to bez skóry pieczonej kurczaka lub grillowanego łososia (około 45 kalorii na uncji każda). Dodać trochę niskotłuszczowego opatrunek dla smaku (upewnić się, że nie więcej niż 50 kalorii na łyżkę) i bok gotowane warzywa (świeże, mrożone lub w puszkach).

Dodaj It Up

Z tego planu, będzie zużywać mniej niż 1000 kalorii dziennie, a w niektórych przypadkach znacznie mniej. W połączeniu z regularnych ćwiczeń i sześć do ośmiu 8-oz. szklanki wody dziennie, można schudnąć w tak mało, jak na tydzień i może czuć się znacznie zdrowsze.