adcov.com

Japoński Grzyb Cancer Cure

Według innovations-report.com, Cancer Research UK wydany w raporcie w 2002 roku, który stwierdził, że grzyby, w tym japoński, lub grzyby shiitake, może pomóc zapobiegać i leczyć określone typy nowotworów. Grzyby japońska może również pomóc w zapobieganiu efektów ubocznych chemioterapii. Jeśli jesteś w zaawansowanym stadium raka, grzyby shiitake może pomóc przedłużyć życie. Te grzyby mogą pomóc w leczeniu raka piersi i raka żołądka w szczególności.

Leczenie raka

Według innovations-report.com, badania Japończyków, którzy regularnie jedli grzyby na przestrzeni 14 lat miał mniejszą częstość występowania raka niż ci, którzy nie jedzą grzyby shiitake. Grzyby te są stosowane w Japonii jako część leczenia pewnych nowotworów. Jednakże innovations-report.com, że krajów zachodnich patrz japońskie grzyby jak alternatywnej postaci leczenie i nie głównego strumienia jak 2009. Może to być spowodowane faktem, że istnieje obawa zatruć grzybami, w niektórych te kraje, w tym Stany Zjednoczone

Zwrócić się z lekarzem, czy przy użyciu japońskich grzybów jest potencjalnie korzystne dla planu leczenia raka. Jeśli masz raka żołądka, japońskie grzyby mogą pomóc przedłużyć życie i pomóc złagodzić skutki uboczne leczenia konwencjonalnego, zgodnie z herbs2000.com. Rak żołądka mogą być trudne do wykrycia i może rozprzestrzeniać się do innych narządów, takich jak wątroba. Jeśli zostaniesz przyłapany na tyle wcześnie, grzyby shiitake może pomóc zapobiec rozprzestrzenianiu się raka żołądka, stany herbs2000.com.

Pacjenci w zaawansowanym stadium raka piersi, mogą mieć przedłużony okres eksploatacji z japońskimi grzybami, nawet jeśli rak rozprzestrzenia się w płucach, zgodnie z herbs2000.com. Jednakże, jeśli nowotwór zostanie złapany na tyle wcześnie, biorąc grzyby można zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Jeśli zamierzasz mieć chemioterapii raka piersi, grzyby shiitake można uniknąć uszkodzenia układu odpornościowego.

Nie musisz jeść całe grzyby shiitake, aby uzyskać korzyści. Grzyby shiitake dostępny w postaci proszku i ekstraktu są również. Wystarczy dodać gorącej wody przed zażyciem. Japońskie grzyby podawane przez lekarzy są zazwyczaj w formie zastrzyków.