adcov.com

Jakie zioła są dobre dla stawów?

Zapalenie stawów jest bardzo często dolegliwość. Jeśli masz zapalenie stawów, będziesz miał ból i sztywność stawów. Istnieje wiele rodzajów zapalenia stawów, w tym reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, dna moczanowa, zakaźnego zapalenia stawów, fibromialgii, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa i sodalities. Reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów to najczęstsze i osłabiające rodzaje zapalenia stawów. Istnieje wiele leków na receptę na zapalenie stawów, ale są też naturalne ziołowe zabiegów, jak również.

Czarci Pazur

To ziele nazywa afrykański pazur diabła ze względu na kształt jej dużych owoców, który przypomina clawlike rękę. Pazur diabła może być stosowany jako lek przeciwbólowy z zapaleniem stawów i mogą poprawienia mobilności oraz wykorzystanie stawu, co jeszcze bardziej wzmaga gojenie. Zioło to jest dość nowy w Stanach Zjednoczonych, ale był używany przez długi czas w Europie i Afryce.

Imbir

Imbir można stosować w leczeniu stanów zapalnych i bólu spowodowanego zapaleniem stawów. To spowodowało znaczną ulgę, a jego stosowanie nie wykazała żadnych skutków ubocznych. Imbir można podjąć w celu złagodzenia zapalenia stawów przez znaczny okres czasu.

Feverfew

Feverfew Stwierdzono łagodzenia zapalenia stawów, ponieważ jego efekty przeciwzapalne. Zioło to może zwiększyć przepływ krwi i może pomóc organizmowi w jego wysiłkach lecznicze. Feverfew można uznać naturalne aspiryna i ma zdolność do obniżania poziomów prostaglandyn, które są hormonelike substancje chemiczne, które są wykonane w korpusie i sądzi się, że powodują zapalenie gdy są utworzone w nadmiarze. Feverfew mogą być również stosowane do zapobiegania migreny.

Kurkuma

Kurkumę jest bardzo stara zioła, który jest jednym z najstarszych naturalnych leki przeciwzapalne stosowane do zapalenia stawów i innych chorób i stanów. Ma zdolność do łagodzenia objawów związanych z zapaleniem stawów. Po przyjęciu dawki 1200 mg dziennie przez pięć do sześciu tygodni, może nastąpić znaczna poprawa objawów zapalenia stawów. Kurkuma może poprawić sztywność i wytrzymałość rano fizycznego.

Liście pokrzywy

Pokrzywy, liście są bardzo korzystne w zmniejszeniu obrzęki w zakażonych stawach. Liście pokrzywy mają właściwości przeciwzapalne. Liście pokrzywy zawierać składnik odżywczy nazwie boru, który jest często zalecany w leczeniu zapalenia stawów. Można jeść liści pokrzywy surowe lub uczynić je do herbaty.

Cynamon

Cynamon jest zioło, które mogą pomóc w leczeniu objawów zapalenia stawów. To jest dobre dla zwiększenia przepływu krwi i może również usunąć zatory i osady, które mogą powodować bóle artretyczne. Cynamonowy nadaje się też do poprawy funkcji wątroby i śledziony. Cynamon może być spożywane w żywności jako przyprawa, jak wypił herbatę, lub wziąć w formie dodatku.