adcov.com

Jakie zabiegi są podane dla chorób sercowo-naczyniowych?

Choroba układu krążenia (CVD), zwany również choroby serca, w rzeczywistości składa się z wielu stanów, które mają wpływ na serce. Wszystkie te warunki powodują zwężone i zablokowanych naczyń krwionośnych, które może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak zawał serca i udaru. Leczenie będzie zależała od choroby i nasilenia

Dieta i ćwiczenia

Zdrowej diety i ćwiczenia są coraz odpowiednią integralną nie wiem co. Trzeba je niskiej zawartości tłuszczu i niskiej zawartości sodu diety bogatej w owoce i warzywa. Wykonywanie przez co najmniej 30 minut dziennie; współpracować z lekarzem, aby zaprojektować odpowiedni schemat.

Leki

Niektóre leki rozwiązać różne problemy z sercem; obejmują one te, które obniżają cholesterol, bardziej skutecznie pomaga w pracy serca, nieprawidłowe rytmy kontroli otwartych naczyń krwionośnych serca i normalizowania się, między innymi.

Dokonywanie zdrowego stylu życia wybór

Jeśli masz choroby serca, należy rzucić palenie, utrzymać zdrową wagę i radzić sobie ze stresem.

Zarządzanie innych problemów zdrowotnych

Należy zarządzać sumiennie inne problemy zdrowotne w ramach leczenia chorób układu krążenia. Na przykład, należy utrzymać ciśnienie krwi i poziom cholesterolu pod kontrolą; jeśli pacjent choruje na cukrzycę, należy regularnie kontrolować poziom cukru we krwi.

Zabiegi i procedury

W cięższych przypadkach, niektóre zabiegi i procedury medyczne mogą zająć swoją chorobę serca. Przykłady obejmują otwarcie zablokowanych angioplastyki tętnic, stosując porażenia prądem elektrycznym w celu normalizacji rytmu serca, operacje naprawy wad, a w niektórych przypadkach, przeszczep serca.