adcov.com

Jakie witaminy są potrzebne dla rozwoju mózgu dziecka?

Jakie witaminy są potrzebne dla rozwoju mózgu dziecka?


Witaminy są istotnym atutem w rozwoju mózgu dziecka. Niemowlęta wchłonąć całą dawkę ich matki podczas formowania, łącznie z ich toksyczności środowiska i wartości odżywczej ich diety wyborów. Wzmocnienie pamięci, zrozumienia, rozwoju mowy i ogólnej funkcji mózgu, witaminy, takie jak kwas foliowy, witaminy B12 i witaminy C są kluczowe we wczesnych stadiach rozwoju mózgu. (Jak zawsze, porozmawiać z lekarzem lub pediatrą dziecka przed jego uzupełnienie lub zmiana diety lub diety dziecka.)

Co to jest multiwitaminowy?

W tym czasie dziecko się rodzi, ponad sto miliardów komórek mózgowych utworzyli. Odżywcze wybory w pierwszych etapach życia będzie miała ogromny wpływ na zdrowie, witaminy, dostarczając paliwa, jak ich mózg zaczyna się kształtować. Multi-witaminy może być wszystko, co jest potrzebne do zdrowego rozwoju mózgu, ale uważaj, wielu wielu witamin nie zapewnia 100 procent zalecanego dziennego spożycia witaminy FDA. Służą one jako ogólnej sieci, częściowo iw pełni pokrycie niezbędnych składników odżywczych. Multiwitaminowy nadal będą musiały być obsługiwane przez zdrowej diety w celu promowania pełnego rozwoju mózgu dziecka.

Kwas foliowy Podstawy

Kwas foliowy jest ważnym witaminy niezbędne dla rozwoju mózgu dziecka. Jednym z ośmiu B witaminy, kwas foliowy ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju mózgu i rdzenia kręgowego. Jeśli niedożywiona, braki, takie jak rozszczep kręgosłupa, wodogłowie i bezmózgowie są wspólne. Jego siła pochodzi z warzyw, takich jak szpinak, gorczyca, kalafior i owoców takich jak pomarańcze, kantalupa i truskawki, i wątroby, grochu i orzechów. FDA także wzmacniane drożdże i ziarna w kwas foliowy, dając rzeczy takie jak kasze, chleb, makaron i ryż dzienna dawka kwasu foliowego.

Witamina C może pomóc mojemu dziecku?

Kwas L-askorbinowy, witamina C i tworzy neuroprzekaźników, umożliwiając mózgu przesyłania informacji "z jednego neuronu na kolejny." Przy tym, rozumie się zwiększone i dziecko może aktywnie reaguje przez miech, uczenia się i komunikacji. Utleniona forma witaminy C, kwas dokozaheksaenowy (DHA), również okazały się cenne dla niemowląt rozwoju mózgu. W mleku matki, to może zwiększyć inteligencję, poznanie i wzrok. Nawet lepiej, jej skutki trwają długo po urodzeniu dziecka, pomagając w obu nastolatków i dorosłych, problemy behawioralne. Owoce cytrusowe i soki, brukselka, brokuły, pomidory, papryka, truskawki surowe i kiwi są głównym źródłem witaminy C.

Witaminy dla wegan

Konieczne jest rozpuszczalna w wodzie witamina B12 w celu zapewnienia funkcjonowania mózgu noworodka i układu nerwowego, w celu ułatwienia produkcji krwi. W produktach pochodzenia zwierzęcego, takie jak jaja, mleko, ryby, drób, mięso, witaminy B12 będzie chronić i zachować tkankę mielinową zdrowe. Izolacyjnych i otaczającej tkanki nerwowej, mielinowe osłony przyspieszyć transmisję sygnałów elektrycznych do mózgu, która umożliwia szybkie zrozumienie i odpowiedź. Wegetarianie często trzeba dodać do B12 suplement diety w czasie ciąży w celu wzmocnienia mleka. Jeśli nie ma produktów zwierzęcych lub suplementy witaminy B12 są spożywane, dziecko jest w grupie wysokiego ryzyka ciężkiego i / lub trwałego uszkodzenia neurologicznego.

Nie zapomnij witaminy D

Ostatni, ale nie najmniej, jest witamina D. pochodzą przede wszystkim z promieni UV, witamina D może wpływać na pamięć, sterowanie silnikiem malucha i możliwości uczenia się. Także na warownego mleko i tłuste ryby, witaminy D niezbędne dla rozwoju mózgu jest. Położony na szczycie pnia mózgu, mózg jest największym i najbardziej szczegółowa część mózgu, odgrywa dominującą rolę w uczeniu się, pamięci i zdolności społecznych. Badania wykazały, że prenatalne braki witaminy D może prowadzić do zmiękczenia w czaszki i krzywicy noworodka.