adcov.com

Jakie są zabiegi na pluskwy naturalnie?

Jakie są zabiegi na pluskwy naturalnie?


Jeśli masz małe łóżko błąd zarażenia, kilka naturalnych metod leczenia mogą ich zabić. Jednak, pluskwy są trudne do pozbycia się. Te środki nie zawsze są najbardziej wydajne na masywnych inwazji; w związku z tym, że czasami lepiej jest używać naturalnych środków w połączeniu z pestycydami lub profesjonalnego zwalczania szkodników.

Odkurzanie i czyszczenie

Odkurzanie i czyszczenie są ważne dla uniknięcia pluskwy, ale nie można pozbyć się wszystkich pluskwy w ten sposób. Czyszczenie i odkurzanie przyczyni się regularnie, szczególnie w miejscach zaatakowanych przez szkodniki, dać pluskwy mniej miejsc do ukrycia i zmniejszenia ilości jaj leżące wokół. Uszczelnienie otworów i rur, a także pęknięcia, aby pomóc utrzymać błędy z domu.

Sprzątanie bałaganu jest dobrym rozwiązaniem, jak również. Ważne jest, aby nie przenosić żadnych przedmiotów z zarażonego pokoju do jednego, że nie jest zainfekowane, co może wykonywać na błędy. Zawsze można umieścić te elementy w plastikowej torbie i przenieść je na tej drodze. Jest to również skuteczna do szorowania i mycia wszelkich powierzchni szczotką o sztywnym włosiu, gdzie mogą się ukryć, jak szuflady i szafy, aby pomóc usunąć jaja. Korzystanie potężne podciśnienie, aby usunąć pluskwy pęknięć i szczelin jest również pomocne.

Czyszczenie parowe

Czyszczenie parą jest bardziej skutecznym sposobem, aby zabić większość pluskwy. Owady te są bardzo wrażliwe na ciepło na wszystkich etapach ich rozwoju. Ekstremalne ciepło, które jest na ogół coś ponad 120 stopni Celsjusza, będzie ich zabić. Obejmować wszystkie dziedziny, które są zakażone, w tym materace. Często Exterminators będą pary czyste po stosowanych pestycydów i innych metod.

Choć czyszczenie parą jest dość skuteczne, nadal istnieją pewne wady. Przy użyciu środka do czyszczenia pary w materacu, pochłania wilgoć i utrzymuje ją przed kontaktem z robakami. Temperatura parowca nie zawsze jest na tyle wysoka, aby zabić błędów; Dlatego upewnij się, że parowiec idzie się do wysokiej temperatury. Kolejnym minusem jest to, że niektóre elementy są uszkodzone, gdy przy użyciu metody czyszczenia parą. Meble drewniane są dobrym przykładem, ponieważ jest łatwo zniszczony, gdy para jest stosowana.

Okrzemkowej Gleba

Okrzemkowa ziemia jest nietoksyczny proszek używany do kurzu rys i szczelin w tam, gdzie jest łóżko błąd podejrzanych aktywności. Ten rodzaj gleby w zasadzie składa się z skamieniałej jednokomórkowych glonów, które są rozdrabniane do góry. Gleba ma mikroskopijne postrzępione krawędzie, które tną wszelkie owady pełzające nad nim, powodując ich wykrwawić się na śmierć. Te poszarpane krawędzie są zbyt małe, aby cię skrzywdzić lub jakieś zwierzęta. Zastosuj to gleby, gdzie są pluskwy, takie jak pod łóżkiem, i rozprzestrzeniać się wewnątrz lub pod materac. Odkurzyć i ponownie na dobę.

Narażenie na ciepło i niskich temperaturach

Zostawić rzeczy, które są zaatakowane zewnątrz. Jest to rodzaj naturalnego leczenia, które daje ludziom różne wyniki. Działa on na niektóre, ale nie jest skuteczny w innym. Najczęstszym powodem, dlaczego to nie działa, bo jest ciepło lub zimno nie może być rozłożona na elementy równomiernie. Innym powodem jest to, że nie zawsze jest wystarczająco zimno lub ciepło na zewnątrz. Pluskwy wymagają ekstremalnych temperatur lub temperatury poniżej zera.

Materac i poduszka Okładki

Materace i poduszki pokrowce są często używane, aby uniknąć pluskwy. Te typy winylowych lub tkaniny zaskrzynieniami różnią się od standardowy pokrowiec na materac, bo zip wokół materaca, co oznacza, że ​​nie pluskwy się w lub z materacem. Te, które są już w materacu ostatecznie umrzeć, bo nie mają nic do przetrwania off. Ponieważ mogą żyć bez karmienia trochę czasu, mogą mieć od 6 do 18 miesięcy, aby całkowicie giną wewnątrz materaca. Poduszki obejmuje zazwyczaj mają te same funkcje. Choć poszewki na poduszki zapobiec pluskwy w przyszłości, ważne jest również, aby regularnie myć poszewki.

Tkaniny i winylowe zaskrzynieniami są dostępne. Tkanina jest bardziej wygodne do spania w porównaniu do płyt winylowych i nie zerwie, jak łatwo, ale jest droższy i może się witraż. Winylu jest łatwiejsze do mycia, ale mogą być mniej wygodne do spania, a także może mieć kawałek tworzywa sztucznego jak zapach na początku.