adcov.com

Jakie są zabiegi dla niskich cukru we krwi?

Jakie są zabiegi dla niskich cukru we krwi?


Niski poziom cukru we krwi występuje zwykle u osób z cukrzycą, ale nie zawsze. Są też inne przyczyny niskiego poziomu cukru we krwi u osób z cukrzycą, którzy nie są, które obejmują zbyt dużo alkoholu, niektórych chorób, leków lub zaburzenia metaboliczne. W zależności od tego, jak niski poziom cukru, chorzy mogą doświadczać niczego od nudności i nerwowość w błąd, zaburzenia widzenia i problemy z chodzeniem, a nawet drgawki i śpiączkę. Niski poziom cukru we krwi jest wykrywane przez badania fizykalnego i badania krwi. Twoja przeszłość historii medycznej jest również brane pod uwagę.

Przekąski

Kiedy zaczynasz czuć objawy niskiego poziomu cukru we krwi, takich jak głód, nudności, zawroty głowy, trudności z utrzymaniem równowagi lub błąd lub inne objawy, jeść ani pić żywności, która zawiera cukru. To może być wszystko, począwszy od napojów bezalkoholowych (bez diet), soki owocowe, rodzynki, cukierki, krakersy lub mleka. Glukoza tabletek są również dostępne. Te produkty wejdą do krwi w czasie od pięciu do piętnastu minut. Należy nosić żywności z was, które pomagają podnieść poziom cukru we krwi.

Zastrzyki i Monitory

Zastrzyki glukagon są podane do ludzi, którzy cierpią z bardzo niskiego poziomu glukozy we krwi, lub ciężkiej hipoglikemii. Osoby z cukrzycą typu 1 są bardziej prawdopodobne, że to poważnie niski poziom glukozy we krwi. Zastrzyki glukagonu doprowadzenia poziomu glukozy we krwi z powrotem do stanu normalnego. Zestaw glukagonu awaryjnego może być przepisywany wyłącznie przez lekarza, który może również kształcić przyjaciół, rodziny i innych ludzi, którzy będą w ścisłym kontakcie z cukrzycą, aby się nauczyć, jak wykonać zastrzyk.

Glukozy monitory są wykorzystywane do sprawdzenia własnych cukru we krwi. Trzeba będzie uzyskać kroplę krwi za pomocą małego urządzenia do nakłuwania w palca lub przedramienia. Kropla krwi przeniesiono do paska testowego oraz umieszczone na monitorze glukozy, które następnie analizuje krwi i daje poziom stężenia glukozy we krwi.

Ćwiczenie

Ćwiczenia mogą obniżać poziom glukozy we krwi, ale poziomy powinny być sprawdzone przed wykonywania jakiegoś wysiłku fizycznego, jak można zrobić poziom zbyt niski. Aby tego uniknąć, lekarz może zalecić przekąskę lub korektę w leki oraz poziomy sprawdzania częściej. Zmiany w poziomie aktywności i czasu spędzonego podczas ćwiczeń może trzeba być przez lekarza.

Odkrywanie Przyczyna

Kiedy zdiagnozowano niski poziom cukru we krwi, to najlepiej, aby zobaczyć, czy są jakieś zmiany stylu życia, które można zrobić. Czasami zdarzają się sytuacje, które doprowadziły do ​​niskiej diagnozy cukru we krwi. Lekarz może zalecić zmianę diety lub leków. Można uniknąć problemów w przyszłości, dokonując kilku zmian w stylu życia.