adcov.com

Jakie są zabiegi dla narządów świerzb?

Jakie są zabiegi dla narządów świerzb?


Świerzb jest swędząca wysypka spowodowana przez roztocza, który ma długość około 0,4 mm. Roztocza składa jaja, które wylęgają się roztoczy w ciągu kilku dni. Świerzb może wpływać zarówno mężczyzn jak i kobiety w każdym wieku. Świerzb jest bardzo powszechne; szacuje się, że istnieją co najmniej 300 milionów nowych przypadków każdego roku na całym świecie.

Przyczyny

Głównym problemem przy określaniu obecności świerzb jest mite który powoduje stan jest zbyt małe, aby być widoczne gołym okiem. Świerzb jest przekazywane z bezpośredniego kontaktu ciała do ciała. Płciowych świerzb jest przekazywana poprzez kontakt z cudzych narządów płciowych. Po roztoczy stanowi od 10 do 25 jaj; umiera i jaj wylęgają trzy dni później.

Świerzb Leczenie

Głównym sposobem leczenia jest świerzb płciowych over-the-counter krem ​​zawierający permetryna lub balsam, który zawiera malation. Składniki zawarte w tych kremów na ogół zabijają roztocza. Ponowne zastosowanie po upływie siedmiu dni pomoże zagwarantować, że wszystkie roztocza giną. Podczas gdy masz płciowych świerzb należy unikać seksu.

Leczenie Itch

Kremy, które zabijają roztocza nie mogą zająć się uczucie swędzenia. Aby leczyć swędzenie, spróbuj sterydy miejscowe, które są stosowane do swędzące plamy, jak i doustne leki przeciwhistaminowe. Produkty te pomogą złagodzić ból podczas leczenia zabijania roztoczy jest w rzeczywistości.

Rama czasowa

Swędzenie i wysypka narządów świerzb może trwać nawet do trzech tygodni, aby całkowicie zniknąć. Proces może trwać tak długo, gdy krem ​​nie jest prawidłowo stosowany, lub w odpowiednim obszarze skóry. Ponadto, proces ten może być przedłużony, jeśli osoba kontynuuje aktywności seksualnej.

Ostrzeżenie

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli swędzenie i objawy wysypka nadal przeszłości 02:58 tygodniowym okresie po leczeniu, wiedza lekarska jest zalecane. Może wymagać dodatkowego leczenia.