adcov.com

Jakie są zabiegi dla Dużych Pływające Eye?

Męty ciała szklistego oka są synerezy lub ciecze wolnostojące tylną częścią ciała szklistego w oku. Niektórzy uważają, że pływaki okulisty zanikania w czasie i staje się mniej widoczny, a zwłaszcza w przypadku tych minut. Jednak leczący duże męty oka może być prowadzona za pośrednictwem dwóch procedur: witrektomii lub lasera.

Witrektomii

W procedurze tej jednej szklistego jest chirurgicznie usunięta przez wielokrotne nacięcia w oku. Ta procedura jest szczególnie przydatne, gdy są obecne w wielu fragmentów oka.

Laser

Najnowszy zabieg usuwania dużych pływaków oczu jest laserowa, a to może się poszczycić rekord skuteczności. Dokładna obróbki dla każdego rodzaju oka ślizgacza zależy od jego położenia.

Masa ciała szklistego mid-

Połowy odłączenie ciała szklistego może złożyć się na drodze do osi widzenia, rozmycia obiektu. Po traktowane przez laser, wzrok staje się jaśniejsze.

Tylnego odwarstwienia ciała szklistego

Te szkliste oddziały są jak worki z nici, które są widoczne w tylnej części oka. W przypadku obróbka laserowa jest wykorzystywana na nich te oddziały rozpuszcza dopóki są niewidoczne.

Szkliste Synereza

Te oddziały, które prawie niewidoczne pływak wokół oczu są zazwyczaj eliminowane przez działanie lasera.