adcov.com

Jakie są Szybki sposób, aby schudnąć?

Jakie są Szybki sposób, aby schudnąć?


Większość metod szybkiej utraty wagi mają niewielkie oparcie w nauce, a tym samym kończy się lub nie działa, powodując szkody w procesie. Jeśli starasz się szybko ale bezpiecznie schudnąć, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć ten proces. Czy pamiętasz, że ekstremalne diety są zawsze niebezpieczne, i zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli masz jakąś chorobę.

Low-Carb Diet

Podczas gdy Atkins może być najbardziej popularny niskowęglowodanowa dieta tam, istnieje wiele wersji krąży, z których niektóre nie są tak surowe i dużo zdrowsze. Dieta uboga w węglowodany i bogata w białka powoduje szybką utratę prostego powodu: węglowodany absorbują cieczy, co może doprowadzić do wzdęcia, a tym samym większą wagę. Również węglowodany mają tendencję do spike cukru we krwi, co pragniesz więcej węglowodanów kilka godzin później. Białka, z drugiej strony, są napełniania, więc zwykle jedzą mniej z nich, ponieważ kończy się uczucie pełności szybciej. Białka też dłużej do strawienia, co twoje ciało spalić więcej kalorii podczas trawienia.

Diety wysokobiałkowe nie są zwykle zdrowe, których należy przestrzegać w perspektywie długoterminowej. Diety, takich jak Atkins, który nie ogranicza spożycie tłuszczów, może narazić Cię na ryzyko choroby serca, zaburzenia czynności nerek, zaburzenia czynności wątroby i kamicy nerkowej. W krótkoterminowej naciśnięciem odchudzającej, choć zazwyczaj działa dobrze. Większość odchudzania w diecie niskowęglowodanowej się dzieje w pierwszym tygodniu, a organizm pozbywa dodatkowej wody i wykorzystuje ostatnie resztki glukozy (węglowodanów) w lewo w systemie. Po tym okresie, utrata masy ciała spowalnia, choć nadal można spodziewać się utraty pf do trzech funtów tygodniowo, więcej jeśli ćwiczysz regularnie.

Ciecz Dieta

Istnieją liczne wersje dietę płynną. Niektóre obejmują ciecze w postaci zup, takich jak popularny rosół albo kapuśniak diety. W obu przypadkach, zostanie skierowany do jedzenia zupy domowej roboty za pomocą składnika w recepturze, a towarzyszą, że z owoców lub warzyw, zazwyczaj na drugi dzień. Ponieważ ciecze są obfite ale zawierają niewiele kalorii, jest prawdopodobne, aby schudnąć, bo jesz dużo mniej niż zwykle. Zdrowszą alternatywą jest szybki sok, gdzie tylko pić warzywo (i niektóre owoce) sok przez trzy do siedmiu dni. Pości sok rzadko są reklamowane jako planów odchudzających i zamiast rzekomo pomagają oczyścić organizm i uwalniają toksyny. Chociaż na pewno będą wyczyścić układ trawienny, będą one również pomóc w utracie wagi, jak będzie czasochłonne bardzo małą ilość kalorii na dzień. Płynne diety tego typu są bardzo trudne do zrozumienia, ponieważ jesteś zwykle wygłodniały do ​​końca dnia, a oszukiwanie jest prawdopodobna. Nawet, jeśli jesteś w stanie trzymać się diety zalecanych dni, są szanse, będziesz się przejadać, gdy dieta jest ponad. Zamiast iść w skrajności, może być lepiej, zastępując kilka posiłków płynami ale spożywanie wystarczającej ilości ciał stałych, które pomogą Ci odpędzić głód.

Komercyjne diety płynne (najlepiej znane jako zamiennik posiłku napoje lub koktajle), takich jak Boost, lub Ultra Slim Szybki, są alternatywą dla tych słodyczy. Napoje sprzedawane są w formie proszku (który należy wymieszać z wodą lub mlekiem odtłuszczonym) lub puszki gotowej do picia mieszanki. Puszki zawierają średnio 200 kalorii i diecie powinno się pić cztery dni, czasami następuje światła obiad o niskiej zawartości tłuszczu i cukru.