adcov.com

Jakie są Soczewki przejściowe w okularach?

Przejścia w okularach soczewki soczewki, które zmieniają się od jasno do ciemnobrązowego w zależności od natężenia światła w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Gdy jeden nosi soczewki przejścia w jego okularów, jego obiektyw jest jasny w środku, ale jak idzie poza obiektywami przyciemnia się automatycznie, tak że teraz przypominają okulary okulary. Gdy wraca do wnętrza obiektywu automatycznie jasne ponownie, tak, że teraz wrócić do szklanki typu wyraźne czytanie okularów.

Cechy

Soczewki przejściowe zawierają opatentowany materiał o nazwie zdjęcia chromowy barwnika (patrz Referencje poniżej), które powoduje, że obiektyw ciemnieć, gdy wykryje promieniowanie ultrafioletowe lub UV. Kiedy już nie wykrywa promienie UV, to powraca do jasnego koloru. Soczewki przejściowe współpracować ze wszystkimi stylami ramek oraz większości recept.

Rodzaje

Rodzaje soczewek przejściowych obejmują jednej wizji, okulary korekcyjne, multi-centralny i progresywne soczewki. Pojedyncze widzenia odnosi się do stałej obiektyw, dwuogniskowe i wielo-ogniskowych odnoszą się do dwóch lub większej liczby soczewek w jednej ramce okularów. Celem tego typu obiektywu jest dostarczenie użytkownikowi więcej niż jednego rodzaju wizji, wizji i często czytając ogólne wizję. Rodzaje materiałów to materiały z tworzyw sztucznych i zniszczyć dowód.

Efekty

Kiedy człowiek nosi soczewki Transitions w jej okulary, widzi lepiej od soczewki automatycznie dostosowuje do jasnego światła słonecznego. Ona nie będzie już zmrużyć oczy w słońcu, co zmniejsza zmarszczki wokół oczu. Ona nie narażać oczu na szkodliwe promieniowanie UV, więc jest mniej narażone na rozwój niektórych chorób oczu związanych z narażeniem na działanie promieni UV, takie jak zaćma (patrz Referencje poniżej).

Korzyści

Soczewki przejściowe automatycznie zmienić jasne ciemne z powodu warunków zewnętrznych tak, nie trzeba myśleć o ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Jeśli osoba jest noszenie soczewek przejściowe, chronią go. Soczewki przejściowe uratować osobę z konieczności zakupu dwóch par okularów. Gdyż dwukrotnie na obu okularach i jasnych okularów do czytania jeden oszczędza pieniądze z tylko jednej pary okularów. Nie trzeba pamiętać gdzie włożył okulary, ponieważ są one zawsze znajduje się na jego twarzy. Osoba nie musi przełączać jego okulary za każdym razem idzie w pomieszczeniu lub na zewnątrz od obiektywu przejście automatycznie zmienia. Soczewki są dostępne w całym kraju transformacji tak Twój obecny dostawca najprawdopodobniej nosi je co łatwo znaleźć i kupić je.

Ostrzeżenie

Upewnij się, że masz check-up oczu corocznie przez właściwy profesjonalny. Nawet jeśli nosisz soczewki przejściowe, profesjonalna pielęgnacja oczu wykrywa chorób oczu lub zmiany w warunkach oczy i przepisywania produktów do poprawy lub utrzymania aktualnej wizji.