adcov.com

Jakie są skutki długoterminowego Korzystanie depresyjnie?

Depresyjne są to substancje, które wolne bicie serca, oddychanie i poznawcze przetwarzanie. Opiaty, benzodiazepiny, alkohol i leki uspokajające są jednymi z najczęstszych depresyjnie w użyciu.

Depresja

Według aafp.org, wykorzystanie benzodiazepiny zwiększa ryzyko emocjonalnego stępienie i myśli samobójczych u niektórych użytkowników, że ryzyka te są zwykle związane z wyższymi dawkami. Depresja jest częstym działaniem niepożądanym u osób nadużywających alkoholu.

Uzależnienie i Wycofanie

Depresyjne, takie jak Xanax i alkoholu mają duży potencjał nadużywania i uzależnienia. Gdy zatrzymał się gwałtownie, mogą powodować niebezpieczne objawy odstawienia, w tym drgawek, śpiączki i śmierci, według gdcada.org.

Zaburzenia poznawcze

Długotrwałe stosowanie może spowodować w depresyjnie na zaburzenia funkcji poznawczych u niektórych osób. Utrata pamięci, zawieszonych umiejętności rozwiązywania problemów i zmiany nastroju i zachowania są możliwe wyniki stosowania antydepresyjnego.

Przedawkować

Wraz ze wzrostem tolerancji, konieczne są wyższe dawki do uzyskania pożądanych efektów, co zwiększa prawdopodobieństwo przedawkowania. Jak w większości depresyjnie, kwota potrzebna do wywołania spokój i uspokojenie może być niebezpiecznie blisko dawki śmiertelnej.

Ostrzeżenie

Biorąc więcej niż jednego leku obniżającego zwiększa szansę na śmiertelnej depresji oddechowej i zatrzymania akcji serca. Unikać prowadzenia pojazdów i innych potencjalnie niebezpiecznych zadań, podczas gdy pod wpływem depresyjnie.